Bratva Ailesi Toplu Kural İhlali (malikane baskını) / 51410 98350 82583 79724

1. Oyun içi nickiniz: Alperen_Fox
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 51410 98350 82583 79724 ve kayıtta daha çok fazla id gözüküyor
  3. İhlalin tarihi ve saati: 30.06.2024 19.20
  4. Durumu açıklayınız: aile evimizden uza diyorum (malikanemizin direkt önü) adam gelmiş kendi mekanı gibi vururum seni diyo malikane baskını kısaca
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://youtu.be/v101Z-V3y6Q
  6. İhlal zaman kodu: utc 3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

HAHAHAHA Max Bratva :rofl:

malikaneni basmiyoruz ordan uzaklasiyoruz geliyorsun kiskirtiyorsun ve malikane icinde bile degilsin sokaktasin :smiley:

17 kişi baskına geliyorlar üstüme 17 kişi koşuyor hepside aim yoksunu bu aile çok tutunamazz :rofl:

2 Likes

en son silahçıda artistlik yaptınız cevabınızı aldınız çok konuşmayın 98k id canavarları

ne beklersin otistik veletlerden

Arkadaşlar Bu Bir Oyun ’ Just Game ’ Bu Kadar Kin Bağlamayı Mantıklı Görüyomusunuz Ciddi Soruyorum Kendinize Yazık Ciddiyim Eğlenin Kendinize İlerde Gülerek Bakacagınız Anılar Bırakın Kendinize Yazık Beyler Allaha Emanet Olun görüşürüz

burası eğlence için uygun bir yer değil maalesef .d

Bence Öyle Kankam Ben Gayet Eğleniyorum Kimseye Kin Bağlamıyorum Takılıyorum Eğleniyorum Sizde Yapın Eğlenin Beyler Yarının Garantisi Yok Gereksiz Kavgayada gerek yok ya vallahi

Orası Aile Evi Baskınına girmez

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.
KONU BEKLEMEDE

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin kanıt dokümanında herhangi bir kural ihlali bulunmadığından dolayı şikayetiniz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI