Bronte Family // Aile kuralı 1.1 - Aile Rolünde iken Biat ettirme - Trash Talk

1. Oyun içi nickiniz: Gürkan_Çözer
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 12061 - 80067 - 91757 - 12061
  3. İhlalin tarihi ve saati: 26.07.2024 00.26
  4. Durumu açıklayınız: Adamlar Bronte Ailesinde fakat Bronte Kıyafetini ve Araç rengini değiştirip Ghettoda kıyım atıyorlar.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/9xrupv
  6. İhlal zaman kodu: GMT+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

kanka adın axel bronte mi

:face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle: :face_with_monocle:

1. doldurmamışsın doldur red yer

kayıt farklı kişinin forum acılan hesap farklı kısının redddd

doğru ++++++++++++++ gürkan çözerin video zaten kalıcı id ye Bronte Fam yazış la :smiley: ne de adın Axel Bronte

yanlışın var bronte değil bronte academy

1 Like

tamam beyler sakin olun la - yiyeceksiniz birde safa dan azar işitirsiniz :smiley: bu kadar olayı abartmayın

kayıt senin bile değil hahaha gürkan çözerin ama neyssseeee

Kral adminlere bıraksana :smiley: ne konuşuyon anlamadım

daha forum açmayı bilmiyor döl

ksdgflyhfsdgklhsdfklgşhsdfgşlkds

komedi komedi komedi komedi komedi komedi

sanane la sanamı soracam sincabım benim

sincap söçşdfg bhlşöjkasdfhglşkmösdfhgklşshdflgksdflkögşhklşsdfhnklş

birazdan forum hesaplarınız mute yiyince çok komik olacak Ç:

sineğim benim tamam sakin ol HAHAHHAH

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin konu başlığı kurallara göre doldurulmadığından dolayı. Red edilmiştir. İyi roller dilerim
KONU KAPATIL