CarRaming + VDM / 58298

1. Oyun içi nickiniz: Halil_Morgan
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 58298
  3. İhlalin tarihi ve saati: 30.06.2024 19.14
  4. Durumu açıklayınız: önce araclar carpıyor sonra asagı inip ates edince geri geri carpıyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/0bwzn5
  6. İhlal zaman kodu: UTC +3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

gereken yapılsın. Server böylle çoluk çocuk yüzünden sarmıyor +

bir tanede degil cok fazlalar atıyorsun 240 dk demo yiyorlar bitiyor tekrar yapıyorlar bu tarz şeylerin cezası arttırılmalı

vagos şımarık çocuk dolu . Form admini sağolsun çok hızlıda yanıt veriyo vagosa karşı

kanka valla gülüyom size ne yaşıyonuz anlamadım carraming yok pit atıyorum + dan vdm yok farkettiysen yolda sıkıyorsun ve yere vs düşmüyorsun terzoyu kovalıyorum farkettiysen ne kadar kudurmuşsunuz belli oluyor

:smiley: aynen yolun kenarında giden arabaya çarp sonra carraming yok asagı inip silah cektigimdede ez sonra vdm yok çocuk zekası işte fazla uzatmaya gerek yok

1 Like

çok silah çekiyon az daha garaja kaçıcan :slight_smile:

senin konuşmaya hakkın yok , adminler aktif değil diye şımarmayın

adam olsan vdm atmadan catısırsın daha elinde silah tutmayı bilmiyorsun hala konusuyorsun

gereken yapılmalı vagos bebeleri haddini bilmiyor bildirmek lazım

beyler salın çoluk çocuk eğlensin siz atın foruma boş verin

bencede kudurmaya devam beyler hoodunuz parçalınınca kudurmalar başlamış susun forumunuza bakın

Vagoslların hepsi aynı değil ama küçük yaştaki bireyler hakkında yorumun gayet ideal bir şekilde

diyeni görünce gülesim geliyor :slight_smile:

bizi yalamaya devam mı

ailesi tutmayınca yalamalar baslamıs bakıyorum

??? neyi yalıyorum dostum anllamadım adamlara hak veriyorum + olarak ailem tutmasa yerde olmazdınız bunu sabah gördün istersen daha abartma karşıma çıkmaya korkuyorsun zaten bacakların titriyor

fabrikada gördük :shushing_face: :shushing_face: :shushing_face:

Anca gülersin zaten sizi az sikmedim anca baygınlarınızı bitirin başka bir siki becerdiğiniz yok

noname aile konuşmaya başladı :rofl: