Cenk_Dalton Discord Support Başvurusu

1. Discord Nick: .merchhh.
  2. İsim ve Yaş: Umut 16
  3. Oyun İçi İsim: Cenk_Dalton
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: Daha Önceden Violent Roleplay/Fivelive (1 Günlük Ben Geldiğim Günden Bir Gün Sonra Yeni Yönetim Geldi Ve Temizlemişler Rütbeleri)
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: Bu Yönetimde İçerde Çok Sevdiğim İnsanlar Var Onların Kalitesi İle Birlikte Bir Deneyim Daha Geçirmek İstiyorum Ve Teknik Bilgim Kuvvetli
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: Ben Oyuna Başlayalı 1 Yıldan Fazla Oldu Ama Bu Süre İçinde Bir Sürü Franksiyonda Görevler Yaptım Gerek Yüksek Gerek Orta Her Türlü Rol Kurallarını Bilen Oyun İçi Teknik Hatalar Olsun Veyahut Rol Anlayışı Olsun Geldiğim Zamandan Beri Elimden Geldiğimce Rol Hatası Yapmamaya Özen Gösterdim Asla adk-mdk-ddk atmadım ondan dolayı bu sunucuda kazandığım deneyimi şimdi başkalarına aktarmak istiyorum
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: çok çok iyi
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: cok fazla
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta İçi: 3-4 Saat Hafta Sonu: 5-6 Saat

Belki İnanmazsınız Diye Birkaç Şey Bıraktım

Bunlara rağmen inanmazsaniz canlı canlı gösteredebilirim benlik sıkıntı yoktur.

troll yapma dostum svde gidip trolleyip bide bura atacak kadar adam görmedim yazık

merhabalar arkadaşın ban kaldırma talebi reddedilmiş herhalde biraz fazla üzülmüş kirlilik yaşandığı için özür dilerim herşey loglarda var zaten beni bilen bilir :slight_smile:

ayy cok uzuldum fl bagımlısı degilim bilgine banımı acdırıcam sadece oynamıcam senin gibi obez degilim