Cheat hunter şi̇kayet

1. Karakter ismin: Samet Aydın
  2. Discord ismin: Samet1938
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: cheat Hunterlar
  4. Olayın olduğu tarih: 28:07:2024
  5. Durumun açıklaması: Öncelikle Kolay Gelsin Ben Oyuna Uzun Bir Süre Girmeme Rağmen Bir Arkadaş Benim Kaydımı Almış Ve Kayıtta Ya Benim internetim Çekmiyor Yada Kaydı Alan Arkadaşın Ve Kayıtta Işınlanarak Yürüyorum Ban İtiraza Form Açıyorum Ve Benden Hile Kontrolü İsteniyor Desteğe Yazıyorum Bakan Yok Zaten 2 Kişi Aktif Olarak Gözüküyor Ve En Sonunda Birisi Bugün Saat 16:51 De Bana Destek Açtım Gelebilirsin Diyor Ve O Ara Benim 4 Dk Lık İşim Var Zaten Sabahtan Beri Bilgisayarın Başında Bekliyorum Ne Zaman Glecekler Ne zaman Cevap Verecekler Arkadaş 16:55 De Desteği Kapatıyor Ve Ben Ona Yazıyorum Desteği Açbilirsiniz Bekliyorum Dİye Ondan Sonra Cevap Yok Zaten Akşam saat 22:00 Gibi Yazıyorum Sabah Müsaitken Açtım Gelmediniz Musait Değilim Diyor Bu Arkadaşın Discord İsmi : ( CH ) Ace ve Benim Demek İstediğim Bu İşi Yapan 2 Kişi Var Birisi Hiç Bakmıyor Birisi 4 Dk Musait Oluyor Ve Neden Bu İşe Alınıyorlar Zorunlu Aktilik Diye Birşey Yokmu Ve Bu Arkadaşların Kime Faydası Oluyr Kimin İşini Çözüyorlar Anlamadım Sizden İsteğim Mümkünse Cheat Hunter Alırsanız Benim Gibi İnsanlar Mağdur Olmaz Kolay gelsin.
  6. Kanıt (video veya fotoğraf): -

Bu Mesajları Destek Odasında Görüntüleyebilirsiniz Ve Aynı Zamanda Yetkili Tavırlı Bir Şekilde “eminim ms/ping den dolayidir iyi gunler” Böyle Mesajlar Atıyor

Merhabalar CH yetkili kadrosunda boşaltıma gidildi ve konu çözüme kavuşmuş oldu, şikayetiniz için teşekkürler