Combatlog//3470

1. Oyun içi nickiniz: Batuhann_Rest

2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 3470

3. İhlalin tarihi ve saati: 12.08.2024 22:37

4. Durumu açıklayınız:quit atiyi

5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/ry8kli

6. İhlal zaman kodu: UTC+3

7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

Kanka adam nerden bilcek kayıt atsana

fotoğrafın üzerin de kayıt bulunmaktadır oğ

sen böyle bütün forumların altında off topic yapcanmı ya veledim

Tamam kanki dkdkdkdjdmdm

kanka şu çocuğu nasıl fl ye alıyonuz yaa çıldırcam :smiley: sesi götünden çıkıyo mk

çıldırdın herhalde oğlan

şey değilmi hile değilim diye ağlayan

oğlan kk fotografını attı boris bana çok komiksin araz bile senle dalga geçmiş hala adamın yanındasın :smiley:

sen şey değilmisin ya instagram hesabının ismini zero diye koyan ve efektle o çirkin yüzünü kapatan ucube olm utanma lan bu kadar kendinden az çık sosyalleş çimene dokun koku al instagram ismini zero yapmışsın çirkin

Çimene dokun diyen çocuk eskiden fl oynamaktan okula gitmiyordun la madem adamın yüzüne laf atıyon o z!got yüzünü göster bi bakalım

benmi çirkinim senmi kk 9 yaşındasın saçını yukarıya dikmişsin mk :smiley:

Fl nin dalga konususun hala o sesle konuşuyorsun bide utanmadan

neyse kuçu kuçular prim vermiyorum havlamayın gün de 4 tane ekip değiştiren insanlarla muhattap olmuyorum ikileyin hadi türemeler :smiley:

REST FAMİLY KK :smiley: ,9 yaş çocuk bana oğlan diyor

Şuan fl mi oynuyo baltacı adam akıllı kanki dün 6 7 kişi hepinizi s1ktık la bi sus be

Rest olarak bronteler çete aldı diye girdik 1 haftalığına normalde gta inili bile değildi no name türeme sen ne anlatıyon fl den çıkamıyorsun köpeği olmuşsun asosyel

Okula gitmiyordun la git bi arkadaşlarınla konuş kardeşim benim

kardeşim diyenin ses patlatıyor ya beni :smiley: ben konuşuyorum en azından arkadaşlarımla senin yok aw

Kdjdksjdmdjej ya olum eski sesin daha iyidi şuan nefes almadan konuşuyorsun (yada nefes alamıyorsun)