Core_Dalton Discord Support Başvurusu (43002)

1. Discord Nick: guneyb07
  2. İsim ve Yaş: Güney 15
  3. Oyun İçi İsim: Core_Dalton
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: Evet Bulunuyor.
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: kendimin başarılı olduğunu düşünüyorum ve destek bekleyen bir çok kişiye yardım etmek istiyorum. Destek hattının yoğunluğunun fazla olmasından dolayı biraz yavaşlık olduğu için destek ekibine yardımcı olmak ve diğer oyuncularında sorunlarını gidermek istiyorum. Discord Supportluğa da ilgi duyuyorum ve bana verilen bütün görev ve sorumlulukları yerine getirebileceğime inanıyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: Sunucudaki birçok hatayı biliyorum ve bu hatalarla karşılaşan kişilere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. girdigim her ortama uyum sağlayabiliyorum ve samimiyet kurabiliyorum. Yazı ve konuşma dilimin ise oldukça nazik, yeterli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca eski bir kullanıcıyım ve ilk karakterim 33k, ikinci karakterim 43k yani sunucuda bilgiliyim.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucuda bulunan bütün kurallara hakimim
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Evet bu tarz konulara hakimim ve daha önce yaşadığım bütün sorunların çözümünü öğrendim, ayni şekilde yakın arkadaşlarıma da günlük hayatta yardımcı oluyorum.
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 10 hafta sonu 14 saat.
3 Likes

Bu kardeşimizin bilgisine ve bu işi yapacağına inanıyorum bu arkdaşı alırsanız Admin kadorosuna birşeyler katacağını düşünüyorum

1 Like

Bence güzel bir şekilde görevini yapacaktır göreve alınmalı

1 Like

bencede ben inanıyorum hemen bu adamı alın

çok güzel görevler yapar