Demorgan i̇ti̇raz 60751

1. Oyun içi nickiniz: Ryan_Hans
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Atilla_Dark
  3. İhlalin tarihi ve saati: 30.06.2024 - 23.54
  4. Durumu açıklayınız: Öncelikle merhaba, forum kanıtlı olarak demorgan yemişim birincisi forum kurallarını ihlal ederek kalıcı id mi yanlış yazmış lakin bu mühim bir mesele değil. Mühim olan yapılan işlemin TARAFLI ve Yanlış olmasıdır. Kovaladığım tofaşa arkadan pit atıyorum rüzgarla savruluyor herhangi bir şekilde arabayla yandan direkt vurmuyorum. Kişi fail rp yaparak takla atarak devam ediyor. Arkasında ki videoyu çeken arkadaşta bu önde ki tofaşlının arkadaşıdır o da takip edip bize pit atmaya vs. çalışıyordu zaten bariz belli ikiside beyaz ve tofaş. RDM meselesine gelirsek öncesinde olan mevzu vardı aracıma çarpıp duruyordu lakin ceza almam için kesmişler ve yarıda başlatmışlar bu da normalde yasak. Olayın anlaşılması için ilk halini istemeliydiniz. Ayrıca kişi yeşil alana kaçıyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: kişinin açtığı forum
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): evet

knk adamlar ztn kovalamacada farkettiyseniz kovaladıkları adamla vurdukları adam aynı seste aynı arabalar aynı renkler arkadası diyip vurmaları normal carraming e geldinde olay adamda lastiği patlak devam ediyor yediği pitlere rağmen rol yapmadan sürmeye devam ediyor ama islem uygulanmıyor yanlıs demorgan

• Olarak üzerimde silahlarım vardı geri teslim edilmesini talep ediyorum loglarıma bakacaksanızda 1 haftadır beklettiğiniz hesabımın çalınması yüzünden kaybolan tırpan ve m4 ümüde rica ediyorum lütfen
1 Like
  1. şahsin demo yediği video izlenirse kasıtlı olarak 0:56 snyede vdm attığı gözükuyor
  2. olarak pit yiyor spin atıyor duvara çarpıyor ve devam ediyor
  3. olarak arkadaşıda maşallah mermiden korkmuyor arkadaşına ateş edilıyor arabayla ateş eden şahıslara yaklaşıyor
  4. olarak sol üste bakarsananiz Alper_Yazar AP pistol çekmiş ve kesin olmasada sahıslara ateş açtığını duşunebiliriz buda RDM ortadan kaldırır
  5. Olarak zaten videoda hızlı şekilde yandan veya önden bi çarpma yok sunucunun lag pitinden dolayı araçlar bir birine çarpıp kaza yapabiliyor

image
Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI