Demorgan İtiraz --- 94233

1. Oyun içi nickiniz: Can_Pawel
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Furkan_Anderson
  3. İhlalin tarihi ve saati: 22.07.2024 // 20.06
  4. Durumu açıklayınız: aşşağıda paylaştığım forum sebebiyle demorgana gitdim.demoya gitmeden 20 dk önce demoda değildim oynuyordum oyunu fakat yemek yemek için çıktım geri girdiğimde demoya gitmişim bunda bi problem yok ama vdm den 120 dk gitmem gerekiyordu admin beni 163 dk atmış ve C.E yazmış ama ben demoda değildim C.E olamaz loglara bakabilirsiniz bu forumu yazarken demodan çıkmama 150 dk kaldı yani şuan 107 dk demoya gönderilmem gerek bu demo süresinin azaltılmasını talep ediyorum. 43 dk fazla gittim demoya lütfen düzenlensin. bide şunu eklemek istiyorum beni cezalandıran admin ile konuştum furkan ile bana yetersiz delilden red yiyebileceğimi söyledi sebebi ise saat 3 4 gibi vdm den admin gözü ban yememmiş bana dediki bu demonun 43 dk kaldığı göründü o yüzden c.e attım dedi ama 43 dk kalamaz çünkü aşağıda aatığım linkte ztn saat 19.28 ve diyer admin beni 3-4 gibi banlamıştı yani demodan çoktan çıkmıştım ben c.e değil furkan abide böyle sanmış o yüzden red yiyebilecek birşey yok şuan demodayım hala yanıma gelip can diye selenirseniz duyarım size daha detaylı anlatırım olayı
    5.Video/Fotoğraf kanıtınız: Vdm + carraming 94233
  5. İhlal zaman kodu: UTC+3
  6. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): evet

Merhabalar yapılan işlemde bir hata gözükmemektedir. Forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI