Demorgan İtiraz ----- 94233

1. Oyun içi nickiniz: Can_Pawel
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Furkan_Anderson
  3. İhlalin tarihi ve saati: 22.07.2024 // 20.06
  4. Durumu açıklayınız: aşşağıda paylaştığım forum sebebiyle demorgana gitdim.demoya gitmeden 20 dk önce demoda değildim oynuyordum oyunu fakat yemek yemek için çıktım geri girdiğimde demoya gitmişim bunda bi problem yok ama vdm den 120 dk gitmem gerekiyordu admin beni 163 dk atmış ve C.E yazmış ama ben demoda değildim C.E olamaz loglara bakabilirsiniz ben ban yedikten sonra 43 dk fazla gitdiğimi anlayıp itiraz açtım sonra furkan bey yanıma geldi ve bana dediki yetersiz deliden red yiyebileceğimi söyledi sebebi ise şuymuş ben saat 14.31 den admin gözü vdm den demoya gittim ve furkan bey hala demom devam ediyor olarak görmüş yanlış görmüş kendisiyle zaten konuştuk ama o kaldıramıyor çünlü o attı beni demoya başka bir admin yardımcı olursa iyi olur 14.31 de demoya gitmişim ve furkan abi saat 20.06 hala demodayım zannedip 43 dk fazla atıyor hala demoda olamam çünkü vdm F.k sebebiyle demoya gittim ve bu forum 19.36 da gerçekleşmekte altda paylaştım forumu
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: Vdm + carraming 94233
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): Evet

Merhabalar yapılan işlemde bir hata gözükmemektedir. Forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI