Discord Support Başvuru // 71682

1. Discord Nick: mehmettr.46
  2. İsim ve Yaş: Mehmet 19
  3. Oyun İçi İsim: Lucas_Lee
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: Bundan önce bir sunucuda senior administrator dum 2 yıl once sunucu kapandı ama.
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: five live seviyorum ve oyunculara five live daha güzel bir deneyim yaşatmak için ve admin ekibini support ekibini seviyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: bu konu bılgı sahıbıyım dedıgım onceden adminlik yaptım sunucularda.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: cogu hakkında bılgı sahıbıyım gerı kalanlarında kontrol edıyorum gerektıgı zaman bakıyorum eger dc support olursam hepsınıde ezberlemeye calısırım. ve sızlere soz veıyorum eger dc support olursam elımden gelen en ıyı sekılde admınlıgımı yapmaya soz verıyorum.
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: cok hakım degılım ve gerı kalanları da ogrenmeye calısacagım.
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta ıcı 6-7 hafta sonu 8-9
1 Like