Discord Support Basvuru // 94127

1. Discord Nick: m1nipekka
  2. İsim ve Yaş: Selim 17
  3. Oyun İçi İsim: Selim_Flow
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: Daha once cok kez yuksek kisi (5k-10k) sayili discord sunucularinda bolca moderatorluk deneyimum mevcut ve belli yerlerde supportluk yapmisligim da var.
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: Admin kadronuzda tanidigim ve sevdigim cok kisi var ve bende kendi emeklerimi katarak projeye katkim dogunabilecegine inaniyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: Kisisel hayatimda cok durust ve yardimsever biriyim ve diger kullanicilara gore daha cok tecrubem ve bilgim oldugunu dusunuyorum ve aktiflikigim oldukca fazla.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Cok uzun suredir bu sunucuda rol yaptigim icin ve aktif olarak forumu kullandigim icin mevcut kurallar ve sebepleri hakkinda cokca bilgim mevcuttur.
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Benimde bilgisayarimda belli sorunlar oldugu icin yaklasik 1 hafta oyuna girememistim tum sorunlarin cozumlerini ve neyden kaynaklandigini arastirip ezberlemistim, o yuzden cokca bilgim mevcut.
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl? hafta ici min 6-7 saat hafta sonu ort min 12 saat