Discord Support Başvurusu 40956

1. Discord Nick: .neff_neff
  2. İsim ve Yaş: Taha 20
  3. Oyun İçi İsim: Taha Karacakaya
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: evet bulunuyor
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: IC-OOC Sorun yaşayan oyuncularımıza her daim en açıklayıcı şekilde yardımcı olmak istiyorum oyuna yeni başlayanlara nasıl başlanır neler yapmaları gerekiyor ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiğinden bahsederek yardım etmiş olurum oyuna giremeyen sistemsel sıkıntılar yaşayan arkadaşlarımızada en güzel şekilde yardımcı olacağımı düşünüyorum
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: daha önce bu platformda admin olarak görev yaptık sunucuda oyuncular tarafından yapılan kural ihlallerine hiç bir zaman ayar olan taraf değil hangi cezayı işlediyse o cezayı veren taraf oldum şimdide discord support yetkilisi olarak yetkili olmak ve yardımcı olmak istiyorum
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: kurallar hakkında bilgim var
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: evet
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 5 hafta sonu 10