Discord Support Başvurusu

1. Discord Nick: scelaren

2. İsim ve Yaş: İbrahim - 19

3. Oyun İçi İsim: Alex_Andre

4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: Evet. FiveLive dahil bir çok sunucu

5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: Discord u aktif olarak kullanmaktayım eski deneyimli birisi olduğumdan dolayı başvurdum.

6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: Kendimi övmeyeceğim deneyimli birisiyim konu hakkında bilgim var oyunculara yardımcı olmak önceliğimdir.

7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Yeterli derecede genel kurallardan haberdarım.

8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Güncel yaşanan sorunları takip ediyorum ve neredeyse çoğunun çözümünü bilmekteyim diğer Support arkadaşlarla danışarak bilmediklerimizi tazeliyeceğimizi düşünüyorum.

9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat)

Discord Aktifliği: Hafta İçi 15 saat / hafta sonu 15 mazeret olmadığı sürece süre geçerlidir.

Oyun Aktifliği: Hafta İçi 3.5 saat / hafta sonu 4 mazeret olmadığı sürece süre geçerlidir. (Oyuncu sayısı ve can sıkıntısından dolayı aktiflik süresi az ciddi rollerde zaman aralığı olmadan gidiş sağlarım)

Başvurunuz Onaylanmıştır gün icerisinde sizlerle iletişime gecilecektir

1 Like