Ems Liderine karşı şikayet // Cio Wilson

1. Örnek başlık: EMS Liderine Karşı Şikayet
  2. Oyun içi nickiniz: Melih_Turkyilmaz
  3. Şikayetin yapıldığı fraksiyon: EMS
  4. İhlalin tarihi ve saati: 19:10 30.07.2024
  5. Durumu açıklayınız: ems fraksiyonun lideri adam kayırdığını itiraf etti bu forum hesabınında ona ait olduğunun kanıtınıda yolladım
    Adam kayırdığını itiraf ettiği forum linkinide aşağiya bıraktım. Bugün onunla ilgili bir foruma bir şey yazdım hakaret vs. Yok bana fivelive’ın ems sunucusundan 7 gün timeout atıyor ordinaryüs fakat hiçbir halaret küfür vs. Yok bana timeout atamaz
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. Video/Fotoğraf kanıtınız:

EMS Liderine Karşı Şikayet Cio Wilson - #7 by qwzarss
  8. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

bu nasıl bir yüzsüzlük bence böyle demeye bile hakkı yok direk kötü yönetime girer bu kimse hakkını alamayacaksa oynanmasın bu sw de

1 Like

EMS’in Prime Dönemini Getiren Biri Eğlencesiz Bir Franksiyona Bile +20 Aktiflik Çektirip Eğlenceli Yapan Biri Gayet İyi Bir Yönetim Şuana Kadar Gelmiş En İyi Ems Yönetimi

cio hoca çok güzel yönetiyor hiçbir sorunyok adam sıkılmayalım diye elinden geleni yapıyor daha ne yapacak cekemeyen varsa kapı orda insanların oynayışına kimse kırışmasın rahatsız oluyorsanız muhattap olmassınız konuşmasınız biz cio hocamdan mutluyuz

Prime Ems’nin Ordinaryüsüne bunu söylemek çok saçma.

Bu Forum Kabul Edilmemeli. Adam Prime Yönetim Çiçek Gibi Yönetiyo.

1 Like

Adamı tahrik edip olumlu bir tutum bekliyorsunuz. Cio’yu uzun zamandır tanıyorum, hak yiyen birisi değil. Bu forum kabul edilmemeli.

2 Likes

Adam gibi sunucuda franksiyon yöneten kalmadı bitek +25 çeken Ems göze batiyo + olrakak adam sunucuyu canlandiriyo cio kötü yonetim yersede bu sunucuda adam gibi yönetecek kişileri sunucu tarafından uzaklaştırıp oyundan herkezi sogutuyosunuz saten sunucu 250 gecmiyo böyle yaparak iyice sunucu kalmayacak

Haha 10 dakika içinde yanıtlar geldi sanırım olumlu yanıt atanın rütbesi artıyor

Sunucuda bu güne kadar Ems adam yoktu bu yüzden bu kadar göze battı forum onaylanırsa ne admin kadrosu nede sunucu kalır

Doğruları konuşmak bu kadar kudurt
muş seni

Gereksiz bir forum adam gayet iyi yönetiyor kişi de ayırmıyor herkese eşit davranıyor ems yi daha aktif ve daha da eğlenceli bir hale getirdi, sunucu ems sayesinde dengeleniyor zaten, bu adamın üstüne oynanılıyor yapmayın böyle şeyler lütfen.

1 Like

Dostum aktifliğin sebebi herkes yüksek rütbe ve torpil çoğuna torpil geçtiği için aktiflik fazla fakat bugün herkes dans etmeye gitmiş acil 30 dk boyunca boştu

Onlar da insan heykel değil dimi?

2 Likes

Farkedersen orda kan toplama yeri olarak telsizdende geçtiler sunucuda rol yapiyolar + olarak 4 kişi Ems vardi

Kimse yoktu bizde dans ettik

1 Like

Bütün yanıtların 10 dakika içinde gelmesi şaşırttı ve çoğunun rütbesi ha onlarda insan yanıt bırakabilir

Acil bomboştu ben bu zamana kadar 20 aktif ile acil boş hiç görmedim

Bu arada kıskanmana gerek yok temizlikçi kadrosu boş şef olarak alalım seni de

1 Like

Yalan söylemene gerek yok 3 kişi bıraktım acile o sırada

1 Like