EMS Liderine Karşı Şikayet / Cio Wilson

1. Örnek başlık: EMS Liderine Karşı Şikayet
  2. Oyun içi nickiniz: Abdullah_Yirtik
  3. Şikayetin yapıldığı fraksiyon: Ems
  4. İhlalin tarihi ve saati:13:21 31.07.2024
  5. Durumu açıklayınız: baddoc yiyen şahsın dc de üst yönetim permi duruyor ve halen yönetimde emsde aktifliğin çoğu afk vs. acil genelde boş aşağıya da kanıt bıraktım mesai saati içinde emsde 19 kişi var fakat acil bomboş ve ems içerisinde adam kayırma dönüyor rütbe düşürürken aktiflik mazeret gösteriliyor torpilli olan kişilerin rütbesi artarken ise güvenilir vs. deniyor burada bir çelişki var. Toplu devriye atıyorduk diye yanıt gelmiş yanıttaki ss haftalık rapor için herkesin toplanmasıyla oluşmuştur. aşağıya 10 dakika sonrasına ait bir görsel daha bırakıyorum acilde 2 kişi var. yanıttaki üsluba da dikkat çekmek isterim bir ordinaryüs nasıl böyle konuşur. Afk kalma ile ilgilide örnek koydum herhangi bir uyarı verilmemiş. kendiside adam kayırdığını itiraf etti. 29.07.2024’te uzman cerrah olan ergun_bargun 2 gün içinde baş hekim oldu torpilin en basit örneği. 2 tane dc hesabım vardı ve ikisinede sebepsiz yere 7 gün timeout atıyor fivelive fraksiyonun dc sinde kafasına göre timeout atamaz.Ordinaryüs’a bu konu ile ilgili yazınca discorddan engel atıyor.
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. Video/Fotoğraf kanıtınız:

image
image

image
image

1. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

Toplu Devriye Atıyorduk Canım Kıskanma Yönetimimi De Düşüremeyeceksin Boş Boş Uğraşırsın Anca

adminim ems nin hepsinin 10 saat neredeyse aktiffligi var afk diyor ahlaksız cio hocayı düsürmeye calısıyo

Toplu Devriye Atamazmıyız? Yönetim Gayet İyi +20 Altı Görmüyor Aktiflik Çalışanlarda İnsan Niye Bukadar Şikayetçi Oluyorsun Anlamıyorum Zaten Adminler Büyük İhtimalle Yaptığımız Rolü İzliyor Bukadar Kıskanmana Gerek Yok Ve Eğer Bu Forum Kabul Olursa Zaten O Gün Fivelivenin Haksızlık Yaptığı Gün Olur

acil boş gelen geçen bu acil niye boş böyle ems’nin *** diyorlar

yan hesaptan yazmaya devamke

en az 10 saat falan dinlemem herkes en az 10 saat ise acil boş kalamaz. Ve afk örneğinide foruma ekleyecem

tamam herşey iyi güzelde ems neden toplu devriye atıyo tektek atsa anlarım ama toplu atmanızın kimseye bi yararı yok sadece gösteriş

2 Likes

haklısın bunu anlatamıyorum acil boş gösteriş için toplu devriye atıyorlar

objektif birisi bakınca olayı anladı işleri güçleri gösteriş acil boş torpil desen dolu adam kayırdığınıda itiraf ediyor

Canları sıkılıyor dostum ne yaptıralım eline silah götüne dal verip adam mı kaçıralım ?

:smile: kuduryamaya devam edebilirsin :smiley:

bence mantıklı bir uygulama ama bukadar adamın çıkması saçma sırayla ve tektek devriye atılması mantıklı olur

toplu devriye atıyorsan acilin boş kalmasının sonuçlarına katlanacaksın adminler kararı verir hakıysan yazmayabilirsin demekki suçluluk psikolojisi ile yanıt veriyorsun

Biz zaten etkinlik amaçlı yapıyoruz etkinlik dediğin tüm personellerin birlikte yaptığı olaya denir hiç Pd veya Cs’de Etkinliğe Girmedinmi İştima Sırasına Geçmedinmi?

Cio_Wilson’un yönetiminden memnun değilseniz çıkabilirsiniz sizi zorla EMS’de tutmuyor sonuçta. Herkesin sorunuyla uğraşıyor, çalışanların isteklerini göz ardı etmiyor ve hak edene rütbe veriyor.

etkinlik dediğin admin yapar burda toplu devriye atıyorsunuz ve acil bomboş pd’deki iştima sırası bir etkinlik değildir.

o zaten herzaman yapılıyor fakat işin eğlencesi beraber bunu yapmak onlarda put değil canları sıkılıyor acilde durmak

ems’de değilim zaten çalışan olarak memnun olma sebebin sedye başında beklemiyorsun ve torpilli olana rütbesini veriyor. Normal Vatandaş Olarak Şikayet yazma hakkım var acilin boş olması benide etkiliyor