Eren_Bela Helper Başvurusu

1. Discord Nick:erenn0005
  2. İsim ve Yaş:Eren/18
  3. Oyun İçi İsim: Eren_Bela
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Pvp Fight küçük çaplı sunucularda deneyimim var ayriyeten 2 yılı aşkın bir zamandır burda rol yapıyorum ezberledim istemsizce
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?:oyunculara daha çok yardım etmek ve oynadıgım bu oyunun kurallarını herkese ögretip güzel bir rol dönmesini saglamak için
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:rol bilgim bu konuda yeterli aktifligimden ve mesajlarada baktıgımdan dolayı insanlar benle daha çok konuşacak ve sorunlarını dile getircektir bende elimden geldigince yardım eder ve oyuncuların güzel bir rol yaşamasını saglarım
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:demorgan kuralları olsun rol yapmak için /me komutları vs olsun oynadıgım süreylede alakalı tüm kuralları ezbere biliyorum soru sorulursada rahatlıkla cevaplarım
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta Sonu 12-13 saat hafta içi 9-10