Fail RP / 71564 71566 99032 / RDM 76798

1. Oyun içi nickiniz: Furkan_Baba
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 71566 99294 99023 76798
  3. İhlalin tarihi ve saati: 13.07.2024 17.04
  4. Durumu açıklayınız: 4 Kişi İle Aramızda Rol İçinde Çatışma Çıktı. Silah Sakladılar. En Sonda İse Birisi Gelip Bizi Arkadan Vuruyor ( Rdm )
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/62wh5w
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

silağım düşüyor ki knks

güzel incele hahahah siyahlı topluyor zeki ark

arkadaslarımı 71566 71564 vurmuşssun neden ben seni vurunca rdm oluyor

o sıra yoktun sonradan geliyorsun ve nereden biliyorsun orada olduğumuzu çatışma içindeyiz uzatmaya gerek yok adminler suçlu olanlara gerekli işlemi yapar rol yapıyorsun buraya taşımayın

Benim mini SMG vardi elimde ve bug oldu benden gitti ama yere düşmedi 99032 benim kayıdımda var

kayıtta sesi yok adamın

video gang up var vagosluyla beraber çatışıyor birbirlerine sıkmıyorlar dc den konuşuyorlar agir gang up var işlem görmeli arkadaş

kanka adam vagos değil her sarı olan vagosmu adam arkadaşım sadece en sevdiği renk diye kullanıyor

99294 benim ben daha silahı çıkartamadım ne sılahı saklıcam rdm yok bize sıkıyon adamlara sıkıyon rolün içinde vuruyolar ben sıkmadım bile

videoyu izlemeden attın heralde silah varmı bende

knk silahım diüşüyo bir lavıuk topluyor beni saklamaktan attı ğopaksdoişlaskdşad

sdkjbhukdfzah knk ben silah çekmedim

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin kanıt dokümanında sesiniz olmadığından şikâyetiniz red edilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI

Not: İlgili kanıt dokümanlarınızda kendi sesinizin videoda gelmesi gerekmektedir