Failrp // 100402 carrraming // 88168 86114 Rdm // 86114 88168 92431 vdm // 92431

1. Oyun içi nickiniz: Umut_Turk
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 100402 88168 86114 92431
  3. İhlalin tarihi ve saati: 15.39 01.08.2024
  4. Durumu açıklayınız: ben s3teyken adamlar hem bana rdm atıp hem carraming hemde vdm atıyorlar ve toplu kural ihlali apıyorlar gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorumm
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://youtu.be/Ji0nYPfrAkE
  6. İhlal zaman kodu: Utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

knk arabana çarpıp çek sağa diyorum kaçıyosun ve sıkıyorum lastiklerine bu gayet normal orda carramingde yapmadım 1 kere vurdum arabana

ayrıcaa sonra non rp yapıyosun kaza rp si yok

jıpewgpıjpıjewgjıgewjpı rol mü yapıoduk kardeşim

kardeşini yerim kardeşim

aynen kardeşim çok kponışma

arabaya çarpıp sağ çek diyince role girmiş olmuyorsun ben hiç oocde durduk yere bir polise çarpıp çek sağ diyip onu tarayan biri olabileceğini sanmıyorum aşırı mantıksız rolde değilsiniz bir şeyde değilsiniz bu rdm’e giriyo

ben ooc de de yaparım sıkıntı yok

sürekli burayı gerçek hayat gibi düşünemezsin dostum çünkü gerçek hayatla alakası olmayan kurallar var burda oyun ya bura adam da sağa çekmediği için sıkabiliyorum dostum

beyler toplu kural ihlali var sağ çek diosun bana durduk yere sonra tarıosunuz carraming vdm burası gunrp sunucusu değil diye biliyorum gereken yapılsın bence

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.
image
image
image

KONU KAPATILDI