FailRP - 87681

1. Oyun içi nickiniz: Edward_Johansson
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 87681
  3. İhlalin tarihi ve saati: 06.08.2024
  4. Durumu açıklayınız: Bir önce ki forumda kayıtta görüldüğü üzere bana laf atmıştı o yüzden kovalıyordum rdm değil kesinlikle o forum linkini de aşağıya bırakıcam zaten her neyse ben kovalarken lastiği patlak olduğu için tuninge girerek failrp yapıyor bilindiği üzere eskiden herkes araç içinden tamir kiti basıyor ve böylelikle lastiği patlakken araçtan inmeden düzeltip kaçabiliyor diye bu failrp sayıldığı için bunun mekaniğini değiştirdiler ve araçtan inerek tamir kiti kullanma özelliğini getirdiler bu da ondan neredeyse farksız combatlog olmayabilir ama failrp var lastiği patlakken tuninge girip 1 saniyede araçtan bile inmeden lastiği yenilenmiş bir şekilde çıkıp kaçmaya devam ediyor o zaman her lastiği patlak olan tuninge girip çıksın tamir kiti bile kullanmasın aktif rolde lütfen gerekli ceza verilsin. Ayrıca bu arkadaş bugün demorgan yemişti süresi bitmediyse ceza ekleme yapılsın lütfen bugün bi adminin gözünden kaçmış ben söyleyince düzeltti.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/5g86wo
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

Merhabalar, forumunuz forum kurallarına göre doldurulmamıştır. Bu sebepten ötürü forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI