FailRP + RDM + ADK // 87910 , 99500

1. Oyun içi nickiniz:Kayra_Corllone
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:87910,99500
  3. İhlalin tarihi ve saati:24.06.2024 15:38
  4. Durumu açıklayınız: LSPD beni almışken birden yolda kural ihlali yapan bir oyuncu için arabayı durdu ve adama şerit ihlali yaptığını ve bizimle LSPD’ye gelmesini söyledi adam zorluk cıkartınca LSPD kelepceyi taktı. ve 87910 ID li konundan bağımsız olan bir oyuncu FailRP yaparak LSPD’ye RDM attı ve beni Teaser atmak suretiyle arabadan alıkoydu. 99500 İD li oyuncu ise bana sebepsiz RDM atmak için kovaladı ve ADK atmak suretiyle bana saldırdı.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/5ty7vd
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet, Ediyorum.

ben 87910 id li kisiym diger grili kisi arkadasım oldugundan onu kurtarmak icin geldim arkadasım beni cagırdı meta yapmadan cunku hicbir sekilde telefon ve iletisim cihazlarına el koyulmadı + arkadasım kelepcelenmeden geldim ben gelince kelepcelendi bende arkadasımı pdyi vurarak kurtardım

Kişinin elleri sen gelmeden kelepceliydi herhangi bir iletişim cihazı kullanılamaz sen sonradan geldiğin için meta olmuş oluyor ve ayriyetten bu yaptığın failrp + rdm e giriyor.

Kardeş Üstünde GPS Kalmıştır Adam Bulmuştur

kanka sence öyle birşey olabilir mi ? failrp yaptığı ikisininde sondaki adamı zaten saymıyorum Ağır ADK atmış bana.

adk atan işlem gorsun onu tanımıyorum

ozaman metadan onu atarsın benim islemim yok

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.
KONU BEKLEMEDE

Merhabalar, İşleminiz Uygulanmıştır. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI