Fbi direktörü emir sorgulama

1. Karakter ismin:Kaan_Barkan
  2. Discord ismin:Tech_Freak
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin:55645
  4. Olayın olduğu tarih:12.05.2024
  5. Durumun açıklaması:hiyararşik sorgulama usng den atılmam
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):
    https://youtu.be/FcefJa53Dog
1 Like

Merhabalar, videonuz drive üzerine yüklendiğinden dolayı erişilememektedir. Youtube veya streamable yüklyerek forum altına paylaşınız lütfen.

1 Like

senin yapacağın rolü seviyim adam çok haklı üşenmeden 30dklık kayıtı almış yüklemiş bende üşenmeden 30 dk lık kaydı izledim adminlerimiz en doğru kararı verecektir ama bence kesinlikle atılmalı 30 günde ban yemeli hesabı sıfırlanmalı fıbde kapatılmalı.

2 Likes

sayın forum yönetimi ilgilenirmisiniz teşekkür ederim şimdiden

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.

KONU BEKLEMEDE

Merhabalar , IC olarak ordu bünyesine ve komutanınıza sadakatiniz Bulunabilir. Fakat foruma ilk yüklemiş olduğunuz 28 dakikalık videoyuda tarafımızca incelemelerde bulundu bu incelemede videounun ilk başında odaya girerken -Nasıl Racon Kesiliyor İzle- Cümlesi videoya yansımaktadır. Attığınız ve devamında silerek yükelediğiniz videonun uzun halleri forum ekibimiz tarafından kayıt altına alınmıştır. Birinci uzun videoyu kaldırarak , diğer 12:57 Dakikalık video konulmuştur. Bu Videoyuda incelediğimiz zaman:

-HATALAR-
-(Video Süre 9:24)Komutanım bana emir vermediği sürece sizin talimatınız geçersizdir.
-(Video Süre 11:29) Sayın Direktörüm Go Pro Kaydım mevcut şu anda orgeneral dışında kimseden emir almam.
-(Video Süre 12:41) Tekrardan direktöre kendi üst yetkilileri telsizden emire riyaet et demesi rağmen komutanım dışında emir almam.
-(Video Süre 12:51) Direktör tarafından verilem emire riyaet gösterilmiyor.

Konularla ilgili olarak verilen kararda herhangi bir hata bulunmamaktadır. İyi Roller Dileriz. Konu Kapanmıştır.