Fear rp

83150 id ye şikayet
çekilmişlere aracımı almak için gitti sonra arkadaş beni yumruklamaya başladır bir hatadan kaynaklıdır diye ordan uzaklaştım sonrasında grlip vurmaya başladı bende fear rp yapması için silahımı çektim fakat bile bile bana vurdu ve düştüm sonrasınde doktor gelip kaldırdı bende arkadaşa vurdum ve 5 yıldız aranmam çıktı üstüne polisler aldı ve 40k gitti
(kayıp-heavy pistol+40k) eşyalarımın geri verilmesini talep ediyorum

1. Oyun içi nickiniz:
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:
  3. İhlalin tarihi ve saati:
  4. Durumu açıklayınız:
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:
  6. İhlal zaman kodu:
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:

(Dostum Ayrıca Forum Atarken Bu Attıgım Şeyi Kopyalayarak ve Doldurarak At Kanıtsız İşlem Yapılmaz Birde Sikayetci Oldugun Arkadasın Uzun İd’Sini Başlığa Yaz )

• Oyun içi nickiniz:Sarp Tekin
  • Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:83150
  • İhlalin tarihi ve saati:15/07/2024-14:11
  • Durumu açıklayınız:çekilmişlere aracımı almak için gitti sonra arkadaş beni yumruklamaya başladır bir hatadan kaynaklıdır diye ordan uzaklaştım sonrasında grlip vurmaya başladı bende fear rp yapması için silahımı çektim fakat bile bile bana vurdu ve düştüm sonrasınde doktor gelip kaldırdı bende arkadaşa vurdum ve 5 yıldız aranmam çıktı üstüne polisler aldı ve 40k gitti zararımın karşıklanmasını istiyorum
  • Video/Fotoğraf kanıtınız:https://www.youtube.com/watch?v=OS17K2ebCeo
  • İhlal zaman kodu:
  • İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz? evet
    [/quote]

Merhabalar, açmış olduğunuz şikâyetin konu başlığı kurallara göre doldurulmadığından dolayı. Red edilmiştir. İyi roller dilerim

KONU KAPATILDIx