FiveLive Discord Support Başvuru

1. Discord Nick: .braunn.

2. İsim ve Yaş: Fethi 19

3. Oyun İçi İsim: Brendon Cliff

4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?:
Evet, geçmişte birkaç farklı Discord sunucusunda moderatörlük ve support görevlerinde bulundum. Bu süreçte moderasyon becerilerimi geliştirdim ve kullanıcılarla etkili iletişim kurmayı öğrendim.

5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?:
Roleplay sunucuları, kapsamlı bir topluluk deneyimi sunar ve kullanıcılar arasında etkileşimi teşvik eder. Discord ekibinizde çalışarak, topluluğun daha iyi bir deneyim yaşamasına katkıda bulunmak istiyorum. Ayrıca, moderatör olarak topluluğun düzenini sağlamak ve sorunları çözmek için elimden geleni yapmak istiyorum.

6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?:
Deneyimli bir moderatör olarak, hızlı ve etkili kararlar alabilme yeteneğim ve sorunları çözme becerilerimle öne çıkıyorum. Ayrıca, kullanıcılarla empati kurabilme ve onların sorunlarını anlayıp çözüm üretebilme yeteneğime güveniyorum. Discord ekibinizde çalışarak, aktif bir şekilde topluluğa katkı sağlayacağıma inanıyorum.

7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:
Roleplay sunucularının genel kurallarını ve sunucunuzun özel kurallarını öğrenmek için zaman ayırdım. Mevcut kuralların kullanıcıların adil ve eşit bir şekilde davranmasını sağlamak için tasarlandığını anlıyorum. Bu kuralları dikkatle takip ederek, topluluğun güvenli ve keyifli bir ortamda kalmasına katkıda bulunmayı hedefliyorum.

8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?:
Evet, Ragemp ve GTA gibi platformlar hakkında teknik bilgilere sahibim. Oyun mekaniği, sunucu yönetimi ve teknik sorunları çözme konularında deneyimim var. Ayrıca, kullanıcıların oyun içinde karşılaşabileceği teknik sorunlara çözüm üretebilme yeteneğine sahibim ve gerektiğinde yardımcı olabilirim.

9. Günlük aktifliğiniz nasıl?: Hafta içi: 6-7 saat Hafta sonu: 7-8 saat