Fivelive Yetkili Kadrosuna Başvuru

1. Discord Nick: tekmiil

2. İsim ve Yaş: Kaan 19

3. Oyun İçi İsim: Tekmil Bratva

4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Rage Multiplayer Tabanlı Sunucularda Malesef Böyle Bir Şansım Olmadı Ama Diğer Farklı Rol Platformlarında Oldukça Yaptım Umarım Bu Özgeçmişimi Güzel Tecrübelerle Dahada Geliştirebiliirim.

5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Çok Zamandır Bu Sunucuda Keyif Alarak Rol Yapıyorum İnsanlarında Böyle Hissetmelerini İstiyorum Ayrıca Kendimi Artık Her Yönden Hazır Hissediyorum Keşkelerimiz oldu İyikilerimiz Oldu Pişmanlıklarımız Oldu Fivelive Roleplay Sunucusundaki Tecrübelerime Yeni Bir Macera, Anılar Eklemek İstiyorum

6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Kesinlikle Empati Duygum Aşırı Yüksek Hayatımda Yaşanmışlıklarım Bu Özelliğimin Artmasına Sebep Oldu , Bir Grup İçinde Çalışıyorsak Ben Değilde Biz Prensibine Oldukça Önem Veririm Saygı Duyarım, Kesinlikle Sinirli Veyahutta Kin Tutan Bir İnsan Değilim , Saygı Değerlerim Cok Yüksek , Tek Kelam Kurarken Bile Nerde Ne Konumda Olduğuma Çok Dikkat Ederim

7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Gayet Yüksek

8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta İçi 7 İla 8 Saat Arası Bir Zaman Diliminde Hafta Sonu İse Bu 10 - 11 Saate Çıkabiliyor

Ayrıca İzninizle Başvurudan Ayrı Sizlere Bir Konudan Bahsetmek İstiyorum ; Geçmişte Fivelive Roleplay Platformunda Çokça Hata Yaptım Ergenlik Zamanı Bu Sunucuda Bitirdim Şuan Dönüp Baktıgımda Tabiri Caizse Ne Salak Hareket Diyeceğim Çok Hareket Yaptım Pişmanmıyım Pişmanım Geçmişimin Geleceğime Yön Vermemesini İstediğim için Sizlere Bu Konuşmayı Sundum Başvuru Okudugunuz İçin En İçten Dileklerimle Teşekkür Ediyorum Hayırlı Günler.

3 Likes