Forum Silinmiştir

Forum Silinmiştir. Forum Silinmiştir.

1 Like

ses değiştirici kullanıyor birde sesi ince bence yapamaz bu işi

Ben sana zamanında gerekli kontrolleri mailde yaptım yaptırtdım windows u gösterdim görev yöneticisini gösterdim istediğin kadar ses değiştirici diyebilirsin. Zaten adminler gerekli kontrolü sağlar ses programımıyım değilmiyim diye. Bunu sen devam etmeye çalıştığın sürece umrumda bile olmazsın.

ben zaten sana sor diyen olmadı adminlere bence olmaması gereken birisi olduğunu söyledim lütfen uzatma zaten böyle kavgacı bir tipsen yapmazlar seni

Kavgacı tip olduğumu nerden çıkartdın bana ddk cı diye iftira atıpda beni haksız yere düşüren ben değilim bir kere. Seninle Münafakaşaya bile girmek istemiyorum ve sen zorluyorsun bunun için bana kavgacı tip diyorsun. Sence bu normal mi ?

kanka ben kendi fikrimi söyledim düşünce özgürlüğüm var ddkcı diye iftira atıyosun diyosunda discorddan dm gelsen kaydı bile gösterebilirim ben kimsyee iftira atmadım atmamda

sadece sinirlenip allahını diyip sustum ve günah olduğunu bildiğim için susmak zorunda kaldım ve sen hala bana ddk cı diyorsun. Evet düşünce özgürlüğün var bana kabul edilemez diyebilirsin kararlarına ve düşüncelerine saygı duyuyorum barancım.

tamam ben sadece admin olabilecek kapasiteye sahip olabileceğini düşünmüyorum ve ddk konusuna gelirsek sen gerçekten inanmasan bile saygı duymak zorundasın

Saygı duyuyorum zaten baran ben sana zaten dedim ki düşüncelerine ve kararlarına saygı duyuyorum. Bu konuyu uzatacak daha ne var ?

birşey yok ben senin o yaptığını affetmedim affetmicemde teşekkür ederim iyi akşamlar.

İyi akşamlar dilerim barancım.

1 Like

17? hergün değişiyo kanka bi gün 15 16 bi gün 17 bi karar ver la

kk doğru yaşı 14 :smiley: ses prgramı var kayıtlarıda var

2 Likes

Orda bağırdığım için sesim ince çıkıyor ve sen ses programı diyorsun.

ben senin kararına saygı duyuyorum sorun değil.

ama senin kararlarına saygı duymuyorum çünkü alt tarafı bir adam savcılığa şikayet edicem diye tehdit ettiği için benim yanımdan onların yanına gittin ben sana dostum diyordum ve şimdi bana böyle muameleler yapmaya başlıyorsun.

Annemim adına bakıp adına küfürler edip dost demekle dost olunmaz haberin olsun ağzını tutmayı öğren öyle dostluk kur

Kartdan bana para atarken görmüştüm ve onu kimseye yaymamıştım. Sende getcontactdan benim sahte isimlerime bakarak millete yalanlarla dolan bir çocuk onun gerçek ismi yok hasanmı yok bokabasanmı neyse bunu millete söyleyerek dostum kankam diyen benmiydim ? Ben en azından sadece sana söylemiştim

97K İd Admin Olursa Kendimi Camdan Atarım

99k adam admin. Bence 97k id gayet stabil