Gangup+rdm+fail rp i̇d: 77173 // 87910 // 90922

1. Oyun içi nickiniz: Megin_Tyson
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 77173 / 87910 / 90922
  3. İhlalin tarihi ve saati: 12:14 // 3.08.2024
  4. Durumu açıklayınız: mavi golflü arkadaş bana laf atıyor iniyorum ona sıkıyorum diğer sarılı ve gri arkadaşlarla hiçbir diyaloğumuz olmamasına rağmen durduk yere bana sıkıyorlar ve sarılı arkadaşta failrp yapıp silaha yumruk atıyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://youtu.be/PDsvgZnVFQY
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: EVET

Sen bizim arkadaş bulaşıyon knk(biz grili olanlarız)

sen bizim golf e (lucas_Leeye) bulaşırsan bizde seni vururuz (biz gri olanlarız) çeteyi bilmem

gangup Yapıyonuz o zaman ne anlatıyon

dostum adamın sizin arkadaşınız olduna dair net bi deliliniz varmı ne arac rengi aynı ne soyadı aynı ne aile nede kıyafet rdm ve gangup yapıyorsunuz

foruma cagıragım kendisini kanıtlarım kardişim

knk gangup sadece çeteler arası olur ne anlatıyon

kankam sadece işlem gorecekse vagos gorecek bizim biseyimiz yok cete olmadıgımız surece arkadaslarımızın figthlerina farklı renkli araclarla gelebiliriz

aynen dosstttuummmmm şapşik şey seni

dosum kuralları oku sen vagosla birlikte bana sıktın çete ve aile bir olamaz bu gangup olur kuralları öğren la

Adam sana agresif rol yapmamış sen ona rağmen ateş etmek için bahane aramışsın. RDM yapan sensin :slight_smile: Hak ettiğini bulmuşsun ve bu forumdan sen ceza alırsın.

awofgjaıpgthnaweıpogjeasıpgejasıpgejsıopğgjserıopgjserıipg konustu f2f inemeye korkan karı gibi laf yapan can alfa sigma

adam beni ölümle tehdit ediyor ne yapam gülmü uzzatıyım aq

Adamı darlıyorsun kardeşim. Canın sıkılıyorsa arka mahalleye gir sana orada kabadayılığı gösterirler.

adamı darlayarrrak agresif rol yapıp fight çıkarmaya çalışıyorum adamda beni ölümle tehdit ediyor ve sıkıyorum kardeşim benim sen gel arka mahalleye ben göstereyim sana kabadayılığı

Forumda küfür ettiğin için de hakkında işlem uygulanmalı.

küfürü göstersene kör

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI
Not : Forum Açıklama Bölümüne Yazdığınız Uygunsuz Kelimler Yüzünden Reddedilmiştir.

1 Like