Halil_Morgan // Helper Başvurusu

1. Discord Nick: efehalil
  2. İsim ve Yaş: efe halil 18
  3. Oyun İçi İsim: Halil_Morgan
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: bulunmuyor
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: çoğu oyuncu desteğe yazdıkları zaman bekliyorlar veya sordukları sorunun cevabını alamadan destek kapanıyor bu konuda yardımcı olmak istiyorum rol bilgim yeterli düzeyde var eksiklerim olursa kapatmam zor olmaz hızlı öğrenirim mesela bir hata yapıp demorgana gittigim zamanlar hatamın ne oldugunu öğrenip aynı hatayı tekrarlamıyorum oyunculara elimden geldigince yardım etmek ve sunucuya katkıda bulunmak istiyorum
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: empati kuruyorum olaylara hem kendi tarafımdan hemde diger oyuncuların tarafından bakmaya çalışıyorum oyucuyken bana karşı saygısını üslubunu bozmayan oyunculara karşı bende aynı şekilde gayet saygılı ve kibar davranıyorum eger yetkili ekibine girersem aynı saygı ile devam ederim sunucuda oyuncu olarak geçirdiğim zamanlarda rol bilgim gayet arttı sunucuya katkı verip oyuncularla güzel ve objektif bir şekilde ilgilenmek istiyorum
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: hafiften eksiklerim var kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirim
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) günden güne değişiyor hafta içi hafta sonu farketmiyor ortalama 5-6-7 saat civarı aktifim bu sayı artışda gösterebilir düşüşte
1 Like

bence işini çok iyi yapabilir zaten kendisi bilgili birisi herkesede yardımcı olabilir oyundada hep aktif

1 Like