Heisenber_White ban kaldırma talbeti

1. Oyun içi nick:Heisenber_White
  2. Discord kullanıcı adınız:abdullah
  3. Ban türü: 4.21
  4. Ban tarihi ve saati:12.09.2023
  5. Durumun açıklaması: uzun zaman once oyunu bırakıyorum diye paramı arkadaşlarıma dagıtmıstım ve ban yemişim kara para yaklasık 3 senedir bu sunucudayım hic bir zaman ban yemedim kötü kurallara aykırı bişey yapmadım ama bana kara paradan dolayı ban atmıslar ve baya bi zaman geçmiş yeniden oyuna baslıcam işlerim vardı oynayamadıgım için zaten bırakıp arkadaşlara vermiştim paraları eger zaten kara para yapmıs olsaydım direk hesabı silerdim sattıktan sonra ve yapmam da kara para gibi birşeyi o kadar emegim var o hesabın üstünde umarım beni anlamıssınızdır
  6. Talebiniz: banımın kaldırılmasını istiyorum
  7. İdareyi aldatmaktan/ yanıltmaktan sorumlu olmaya hazır mısınız? evet
1 Like

Merhaba, banınız hesap sıfırlaması sonrası kaldırılacaktır eğer hesap sıfırlamayı onaylıyor iseniz forumun altına onayladığınızı belirtiniz.

id numaram da sınıfrlancakmı ? 3 senelik hesap o kadar emeklerim var zaten cok bişey yok icinde direk kaldırsanız banı geri başlasam kara para falan yapmadım cunku

Merhabalar IDnız sıfırlanamayacak araclarınız sıfırlanacaktır silah deposu gibisiniz

ya gözünüzü seveyim bi onlarım var zaten bi çeteye giricem onlar lazım olucak bana bide elbiselerim vardı koleksiyon yaptıgım onlara dokunmayın lütfen ya senelerimi verdim o hesaba o elbiseler zaten beş para etmiyor değeri yok sadece benim icin bir degeri var lütfen çok emegim var onların üstünde

canpasha sana sesleniyorum ben bile üzüldüm a**

elias güzelim sana noldu canım

adama üzüldüm canımın içi

cevap verebilirmisiniz ? en azından arabaları boşaltmayın bütün silahları alsanız bile sadece silahları alın yeter dierlerine dokunmayın benim için değerliler

cevap verebilirmisiniz ? @canpasha @Jeffrey

@canpasha cevap vercekmisiniz ?

Merhaba, maalesef hesap sıfırlaması bu şekilde yapılmaktadır , hesabınızda ki herşey gidecektir eğer hesap sıfırlamayı onaylıyor iseniz forumun altına onayladığınızı belirtiniz. Banınız kaldıracaktır.

ben 4.21 yapmadım banlamıslar dedigim gibi eskiden geleni gideni banlıyorlardı onların hatasından dolayı benim emeklerimin gitmesini ve o yüzden hani eşyalarıma dokunmlarını istemiyorum zaten üç beş bişi var

Merhabalar eğer art arda forum açmaya devam ederseniz forum üzerinden işlem uygulanacaktır. Evet / Hayır şeklinde cevap verebilirsiniz. İyi roller.

Hesap sıfırlaması sonrası banınız açılacaktır.

Merhaba , hesap sıfırlama işlemi bazı durumlarda uzun sürebilmektedir. Banınız hesap sıfırlanması yapıldıktan sonra kaldırılacaktır.

Merhaba , hesap sıfırlamasını onayladığınızı belirmeniz gerekmektedir. Kontrol ettiğimizde eski mesajları sildiğiniz görüyoruz.

reis normalde evet demiştim ama sonra discorddan jeffery adminle konustum işte haksız ban yedim ve sıfırlanmadan açılmasını istiyorum diye oda bana dediki forum aç işte dedim açtım ama sıfırlıcaz diyorlar sonra dedi gene aç forum ilgilenirler yeni forum actım o yüzden burdaki mesajları sildim ben 4.21 yapmadım hesabımın boşu boşuna 3 yıllık emeklerimin gitmesini istemiyorum ama kimse beni anlamıyor lütfen artık anlayın beni sıfırlanmadan açılmasını istiyorum eski yönetimin hatası yüzünden emeklerimin gitmesini istemiyorum zaten üç beş manevi bişi var maddi yok bile eger hala sıfırlıcaz diyorsanız sıfırlayın sorun yok onaylıyorum