Helper Basvuru // 71774

1. Discord Nick:.crewxd
  2. İsim ve Yaş:Emre 17
  3. Oyun İçi İsim: Crew_Turco
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Evet Ragempde 3 Tane Sunucuda Yetkili Oldum Ve Ragempde Sunucum Vardı Guzel Sayılar Çekti Fivem da da Kişi Sayısı 100u Gecen Bir Sunucum Vardı
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: 3 yılır bu sunucuda rol yapıyorum ve artık bu sunucuya bı katkım olsun istiyorum bu sunucuya hizmet etmek istiyorum boyle bir sunucuda admin olmak benı gururlandırır
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:Fivelive Yaklasık 3 Yıldır Oynuyorum Ve Rol Cevıyorum eskı idim 29000’lerde Suan Yonetımdekı Cog Kısıden Daha Guzel Rol Paslarım Oyuncular Arasından Cog Kısıden Bilgiliyim kuskunuz olmasın
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: evet Bulunuyor
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) saat 11-12 Gibi Uyanırım Asam 2-3lere kadar aktifim yani bi 16-17-18 saat aktifim bu aktiflik sureci hem hafta sonu hem hafta içi için gecerli

ayrıca fivem da bı kac tane sunucuda daha ust yetkililk yaptım

Merhaba, Sunucu Helper Başvurunuz REDDEDİLMİŞTİR. 30 gün sonra tekrardan başvuru oluşturabilirsiniz.