Helper Başvuru 85606

1. Discord Nick:suspecttxd
  2. İsim ve Yaş:Berkay 18
  3. Oyun İçi İsim: Berkay_Williams
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: ragemp platformunda olmadı ama fivemde çoğu sunucuda adminlik yaptım çoğu admin komutlarını biliyorum
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: ben bu sunucuda uzun zamandır oynuyordum ve sürekli insanlara yardımcı oluyordum her konuda düzgün bir şekilde rolümü yapıyordum ve bende dedimki uzun süredir oynadığım bu sunucuda helper olmak isterim
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: çünkü rol anlayışım var rolden anlayan bir insanım rol hatası yapmam vede çoğu admin komutunu admin menüsünü biliyorum daha önce adminlik deneyimim oldu
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: sunucuda uygulanan bütün kuralları biliyorum neyi nasıl yapacağımı eğer ilerde admin olursam bir insanı kaç dakikalık demorgana atacağımı biliyorum
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi sabah 12:00 den gece 3 e kadar hafta sonu eğer bir işim olmazsa 15:00 dan gece 3 e kadar