Helper Başvuru 95923

1. Discord Nick:muhammetpro_
  2. İsim ve Yaş:Muhammet 29
  3. Oyun İçi İsim: Mami_Unutulan
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:Evet, çeşitli sunucularda admin ve helper olarak görev yaptım. Admin olarak oyuncu şikayetlerini yönetme, kuralları uygulama ve sunucu düzenini sağlama deneyimim oldu. Helper olarak ise yeni oyunculara rehberlik yapma ve sorunlarını çözme konusunda deneyim kazandım.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Sunucunun daha düzenli ve keyifli bir ortam sağlamasına yardımcı olmak istiyorum. Deneyimlerimle kuralları uygulamada etkili olabileceğimi düşünüyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:Oyun içindeki sorunları önceden tespit etme ve çözümler geliştirme konusundaki proaktif yaklaşımım, sunucunun daha düzenli ve keyifli bir yer olmasına katkıda bulunur. Her zaman sorumluluk alarak, gerekli durumlarda ekstra çaba gösterebilirim.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:Evet Tam Bilgiliyim.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) 8 - 15