Helper Başvuru / 98532

1. Discord Nick: twombi
  2. İsim ve Yaş: Tumay 18
  3. Oyun İçi İsim: Tomyy_Shelby
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Bulunuyor başka sv lerde.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: FİVELİVE ın saygı değer oyuncularına yardımcı kolaylık sağlamak istiyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Bence bilgisi olan dürüst işini layıkı ile yapan kişileri bunlardan birisi ben olarak bence alınması gerekir
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: kuralların yarısını falan biliyorum.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) 10 saat ile 12 saat arası değişiyor

alınmasın kendisi 2009 lu velet ayrıca yani yaşı küçük adminlik yapmadı hiç bir svde

kojdlajdalk jda max osman

benle uğraşmayı seviyorsun ama sana dc den verdiğim cevap yada oyun içi enes batur dinlettiğim zaman senin ne kadar ötlek olduğunu bilirim başka adamlardan para dilenmeyi 10 yaşında çocukların parasını çalmayı benim 4 5 milyon paramı yemeyi terzo ile adam dolandırdığını atatürk e allaha sövdüğünü herkez bilir

zekan yok tek bir hayatta amacın var oda obez pc başında oturmak asdjasdjaldkas

ddk attıgımın kanıtını atsana

ağlama hadi tigerlayamıosun

senin saif abine noldu sana adk atıyo aksjalkdjasdadsas

çok güveniyodun he seni aileden bile görmüyo adk atıyo asdaklsdakljdajkldkjl

kayıt atsana kanka boş yapma

berkcan shelby de var gelsin isterim s

bendede kayıt var o benim ailemde olamaz diyo yok öyle biri diyo

ADK yı at boş yapma dc de seste bende vardım ben yok de dedirdim oımggaomgomwomgoğw
g
owg

ajdaskjdhakjdha kendini avutma mal adk yı atıcam sana beklemede kal

açtım dc engelini bekliyorum