Helper Başvuru Dark_Karadag 44800

1. Discord Nick: ⚚Fındık
  2. İsim ve Yaş: Can 21
  3. Oyun İçi İsim: Dark_Karadag
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Bu sunucuda 2022-03-09 ’den beri bulunuyorum birçok rolde bulundum birçok ceza sisteminde yer aldım ve sizlerle birlikte bu sunucunun yönetiminde bulunmak ve yardımcı olmak istiyorum.

Sunucuda Yaklaşık 3 Seneden fazla Oynuyorum. Sunucu hakkında bilgim yüksek ve insanlara yardımcı olmayı seviyorum. Sunucuda çok uzun zamandır RP Yapıyorum sunucuya bir katkım olsun istiyorum.

1. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Birçok alanda yeteneklerim bulunmakta aslında grafik tasarım insanlar ile anlaşma ve konuşma diksiyon iyidir
    Çoğu Konuda Bilgim Var Uzun Süredir Oyundayım Problemleri Nasıl Çözümler Üreteceğimi Biliyorum. FiveLive’da Olduğum Süre Zarfında Edindiğim Tecrübelerle Sunucuya Katkı Sağlayacağımı Düşünüyorum
    Sunucuda çok uzun zamandır Rol yapıyorum artık bunu bir kenara taşıyıp insanlara yardımcı olmak istiyorum.

2. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucu kuralları hakkında orta seviyede bilgiye sahibim ve Adminlik yaparken bu bilgilerin daha da gelişeceğine inanıyorum.

3. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) 6 7