Helper Başvuru Form // 49098

1. Discord Nick: klusia.png
  2. İsim ve Yaş: Yağız 17
  3. Oyun İçi İsim: Klusia_Atalay
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet Fivelive Ve Diğer Yerlerde.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Helper kadrosuna katılmak istiyorum çünkü oyunculara yardımcı olmayı ve sunucunun daha iyi bir yer haline gelmesine katkıda bulunmayı seviyorum. Sorunları çözmek yeni oyunculara rehberlik etmek ve topluluk içinde pozitif bir ortam oluşturmak benim için oldukça tatmin edici.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Diğer kullanıcılar yerine beni Helper kadrosuna almanızın birkaç nedeni var. Öncelikle burada daha önce yetkili olarak görev yaptım ve bu süreçte birçok oyuncu tarafından beğenildim. Sunucuda uzun süre aktif olmuş bir oyuncu olarak kuralları ve topluluk dinamiklerini çok iyi biliyorum. Problem çözme yeteneklerim ve iletişim becerilerim sayesinde oyuncularla etkili bir şekilde iletişim kurabiliyorum ve onların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebiliyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahibim.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta İçi: 4-5 Saat / Hafta Sonu: 6-7