Helper Başvuru Forumu Deniz Stark//78684

1. Discord Nick:zine4141
  2. İsim ve Yaş:Deniz 20
  3. Oyun İçi İsim:Deniz Stark
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?:evet fivelive da bulunuyor
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?:daha önceden kadroda bulundum admin ortamını işini çok seviyorum insanlara yardım edip diğer admin arkadaşlarla sunucuyu daha iyi yerlere getirmek istiyorum aynı zamanda çok boş vaktim mevcut bu boş zamanlarımı report bakarak geçirmek istiyorum,boş zamanlarımda ise forumlara bakarak kendi yorumlarımı yapıyorum ve düzeltilmesi gereken bir yer varsa arkadaşları bilgilendiriyorum
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?:bilgiliyim,aktifim ve olgunum daha önceden başka sunucularda ve fivelive da yetkili kadrosu deneyimim mevcut reportta desteklerde dikkat edilmesi gerekilen konulara hakimim taraf tutmam aynı zamanda dürüstüm
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?:iyi herhangi bir sıkıntı çekeceğimi hiç düşünmüyorum
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 8-9 saat hatasonu 11-12 saat

Merhabalar Helper Başvurunuz uygun görülüp onaylanmıştır.
aramıza hoşgeldiniz!