Helper Başvuru // Yigit_Baltacii // İD 60989

1. Discord Nick yastayt
  2. İsim ve Yaş: Yiğit 18
  3. Oyun İçi İsim: Yigit_Baltacii
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Fivelivede Bulunmadı Fakat Fivemde - Ragemp De Başka Sunucularda Oldu
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Uzun Zamandır Sunucuda Bulunuyorum Tanınan İsmim Yiğit_Hobbs Ve Çoğu Sorunun Nasıl Düzeleceğini Biliyorum Bilmediğimede çözüm üretebiliyorum bu sebeple helper kadrosunda başlamak istiyorum ve admin kadrosuna elimden geldiğince iyi bir şekilde yardımcı olacağımı düşünüyorum.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Sunucu Konusunda Bilgiliyim Bilmediğimide Öğrenirim Kimseye kıyak Yapma Gibi Bir Durum Söz Konusu Değil Kim Olursa Olsun İşlemini Uygularım Eşitlikten Yanayım Ve Genel Anlamda Hem Sevilen Biriyim Hemde İletişimim İyi Olduğunu Düşünüyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Çok İyi (10/6) Kuralları Ezbere bilmiyorum ama öğrenmem uzun sürmez
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat)/ Hafta İçi en az 2 en fazla 10 Saat / Hafta Sonu En Az 5 - En Fazla 15 Saatten Oluyor.
3 Likes

bilgili adaletli biri admi,n olmalı

+1 alın bu adamı :face_with_hand_over_mouth:

İyş ve adaletli bir admin olacağından eminim

kendisini severim iyi adamdır işini iyi yapar kadroya alınmalı

Admin olmalı tercihleri iyi ve nazik biri

+111 knk adamdan iyisi yok bence

ya haklık admin yapin bence

bence görevini en iyi şekilde yapar

+1 görevini en iyi şekilde yapar

Görevini layığıyla yapan adamdır kendisi

yiğit güzel arkadaşım 4 yıllık arkadaşım, her güzel başarın gibi bu sunucuda yetkili olmak istemende güzel inşallah seni admin yaparlar ve en güzel şekilde adaletli bir şekilde adminliğini sürdürürsün hakkında hayıırlısı

olm yapar bu ++++++++++++++++++++++++++++++++2