Helper Başvurusu / 91119

1. Discord Nick: dreamnoon
  2. İsim ve Yaş: Kaan 19
  3. Oyun İçi İsim: Xavi_Dawn
  4. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet, önceki oyun topluluklarında ve sunucularda adminlik deneyimim bulunuyor. Örneğin, GTA V FiveM sunucusunda moderatör olarak görev aldım ve oyuncular arasındaki anlaşmazlıkları çözdüm, kurallara uyanları ödüllendirdim veya gerektiğinde cezalandırdım.
  5. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Sunucunuzda uzun süredir oynuyorum ve topluluğunuzun bir parçası olmaktan büyük keyif alıyorum. Diğer oyunculara yardım etme isteğim ve sunucunun daha iyi bir yer olması için katkıda bulunma arzum, admin olma motivasyonumu güçlendiriyor. Sunucunuzun kurallarına aşinaım ve adaletli bir yönetim anlayışına sahibim. Oyuncular arasında huzuru sağlamak, etkinlikler düzenlemek ve yeni gelenlere yardım etmek için buradayım.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Sunucunuzu daha iyi bir yer haline getirmek ve topluluğa katkı sağlamak için sabırsızlanıyorum. İyi bir yönetim anlayışı ve aktif bir oyuncu topluluğuyla birlikte harika bir deneyim sunabileceğime inanıyorum.
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Evet Tam Bilgiliyim.
  8. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) Hafta İçi 10 Hafta Sonu 15