Hesabımın şifresini e postasını hatırlamıyorum

1. Oyun içi isim: Coni salvador yada coni karahanli olabilir yada ege
  2. Kullanıcı adınız: Conii olması lazım
  3. Discord isim: amhuntir
  4. E-posta: e postamı hatırlamıyorum şuan da aktif olarak kullandığım [[email protected]] o zaman da bunu girdim die hatırlıyorum ama kayıtlı değil diyor
  5. Varsa araç plakası ve markası:gtr r34 vardı plakasını hatırlamıyorum motor olması lazım bi de 2-3 tane daha araba olması lazım ama onları satmış da olabilirim
  6. Varsa ev bilgileriniz:yok
  7. Talebiniz: hesabımın şifresini ve e postasını unuttum ve e postasının değişmesini istiyorum

Merhaba, aşağıda bırakağım link üzerinden social cluba bağlanarak settings bölümünün SS’ini alarak tarafımıza ulaştırırmısınız?
https://socialclub.rockstargames.com/settings

bunu mu demek istediniz ?

Merhabalar epostanız [email protected]’dur kullandığınız bir gmail yazar mısınız? epostanızı ona değişirelim lütfen beni taglayın bildirim düşsün.

e posta [email protected] bu ise sıkıntı yok erişimim var ama şifre değişmek istediğimde izin vermiyor

@canpasha şifremi verirseniz daha iyi olur [email protected] bu e postayı değiştirmeye gerek yok

epostanızı onaylamamız gerekiyor icloud’a erişim sağlayamıyoruz, gmail gönderirseniz o şekilde değiştirip onaylayabiliriz.

@canpasha [email protected] adresi ile değiştirebilir misiniz

Merhabalar konu üst yönetime bildirilmiştir. Gerekli işlemler yapılıp buradan size dönüş sağlanacaktır.
(14 güne kadar sürebilir.)

Merhaba, sorun çözüme kavuşmuştur. fivelive.net üzerinden şifremi unuttum bölümüne girerek belirtilen eposta adresiniz ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. [email protected]