Hesap Bilgileri Unuttum Umut_Kayaa

1. Oyun içi isim:Umut_Kayaa
  2. Kullanıcı adınız:Unuttum
  3. Discord isim:_syax
  4. E-posta adresi:[email protected]
  5. Varsa araç plakası ve markası:Araç Olarak R35 ve 350z vardı
  6. Varsa ev bilgileriniz:garajsız evim vardı ama hatırlamıyorum
  7. Talebiniz:Mac Ban Açılması Sonrası Oyuna Girdiğimde Benden Hesap Bilgilerimi İstedi Fakat Ben Hesabımı Baya Önceden Oluşturduğum İçin Hiçbir Bilgiyi Hatırlamıyorum Kayıt Olduğum E Postayı Bile Unuttum Eskiden Olan Kayıtlarım Falan Var Oyun İçi İlk İsmim Oyunda Umutcan_Bahar Sonraki Umut_Baltaci
    Son Olarak Umut_Kayaa Talebim Hesap Bilgilerimi Öğrenmek
    ilk e postada var fakat sıkıntılı adminlere özelden iletebilirim sadece

Merhabalar, altta belirttiğim link üzerinden belirtilen fotoğrafın sansürsüz halini forum altına paylaşınız lütfen.

https://socialclub.rockstargames.com/settings

rockstar hesabımın e postasının şifresini unuttum bu ekrana giriş yapamıyorum isterseniz rockstar hesap e postasınıda atabilirim

Belirttiğiniz mail uyuşmamaktadır, kullanıcı adınızı hatırlamamaktasınız. Hesabın sizin olduğuna dair bir kanıt sunmanız gerekmekte. Hesap social club adı, e-postası veya kullanıcı adını belirtmeniz gerekmekte.

Social Kullanıcı İsmi:ramhager23
Social Club E postası:[email protected]

hesap bilgilerini [email protected] buraya atmayın bu e postayı kaybettim [email protected] buraya atın

Merhabalar [email protected]’ine erişiminiz mevcut mu?

Evet Erişimim Var E posta Adresine

bu şekilde e postamı herkese açık şekilde paylaşmak nekadar güvenli peki

2 aşamalı doğrulama ile herşey güvenli :slight_smile:

Üst yönetime durum arz edildi 14 gün içerisinde dönüş yapılacaktır.

Merhaba, sorun çözüme kavuşmuştur. fivelive.net üzerinden şifremi unuttum bölümüne girerek belirtilen eposta adresiniz ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. [email protected]