Kayıp araç-item

1. Karakter isminiz:Berto_SARSILMAZ
  2. Discord isminiz:Bermoon
  3. Sunucuda hesap açarken kullandığınız E-Mail adresiniz:[email protected]
  4. Olayın yaşandığı tarih ve saat: 25.12.2022
  5. Kayıp İtem, Para veya Aracınız: Range Rover yeni kasası - bagaj içinde 1 tane riffle yaklaşık 150 riffle mermisi
  6. Açıklama: Ben 2022-2023 gibi oyunu sildim ara verdim.Tekrar geri geldiğimde aldığım 3 araçtan 1 tanesi yoktu. Şuan hukouchu ile ford rs var ama en pahalı arabam range rover yok o zaman parasıyla 5 milyona almıştım. Parayı dönüştürüp alınıyordu satılmayan bir arabaydı. Discord desteğe yazdığımda tablet sorunu bölümüne yolladılar ama aylardır takip ettiğim halde bir yanıt alamadım kimse ilgilenmedi o kadar emeğim var zor zamanlarda kasarak aldım. Bana yapılan tek açıklama server yeni güncellemesi sonrası bu hata oluştu ve diğer kullanıcılarda aynı problemi yaşamış. Benim bütün loglarıma bakılmasını talep ediyorum. Verdiğim tarih tahmini büyük güncelleme öncesi hatalardan ondan sonra başlamış.Bu araç geri gelmezse zaten farklı mecralara şikayette bulunacağım dediğim gibi emek verdik yıllardır oynadığım bir oyun fivelive. Loglardan kanıtına ulaşabiliyormuşsunuz onu da öğrendim. Elimde kanıtı gösteremem ama loglardan görebilirsiniz tek o arabam eksik. O zamanlardan kalan sadece fotoğraf var id filan gözüküyor belki işe yarar diye kanıta yükliyecem.Şimdiden ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  7. Video/Fotoğraf kanıtınız:

Merhabalar, loglariniz incelendiginde herhangi bir sekilde araci satin aldiginiz görünmemektedir. Araci belki bir haftalik kiralamis olabilirsiniz. Bundan kaynakli talebiniz reddedilmistir. Iyi roller dilerim.