Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

1. Genel hükümler

1.1. Yüklenici, Müşterinin tercihine bağlı olarak aşağıdaki hizmetleri sağlayacaktır:

  • Sunucuya erişim için ücretsiz hizmetler;
  • lisanslı oyun GTA V RP’de ek bonusların satın alınması için hizmetler;

Müşteri, sunulan hizmetler için ödeme yapmayı taahhüt eder.

1.2. Müşteri, Yüklenicinin hizmetini kullanarak bu Kullanıcı Sözleşmesini tamamen kabul eder. Bu Sözleşmenin hüküm ve koşulları, Müşterinin bu paragrafta belirtilen şekilde koşulları kabul ettiği tarihten itibaren yürürlüğe girecektir.

1.3. Yüklenici, Müşteriye önceden ve/veya ayrıca bildirimde bulunmaksızın bu teklifi istediği zaman tamamlama ve değiştirme hakkına sahiptir. Yanlış anlaşılmaları önlemek için teklifi düzenli aralıklarla yeniden okumanızı öneririz. Teklifte değişiklikler ve/veya eklemeler yapıldıktan sonra Müşteri Yüklenicinin hizmetlerini kullanmaya devam ederse, taraflar Müşterinin teklifte yapılan tüm değişiklikleri ve/veya eklemeleri kabul ettiğini düşünecektir.

1.4. Teklifin güncel versiyonuna FiveLive — Discover the game! adresinden ulaşılabilir.

1.5. Müşterilerin kişisel verilerinin işlenmesi FiveLive — Discover the game! adresinde yayınlanan Kişisel Veri İşleme Politikasına uygun olarak yapılacaktır.

2. Terimler ve Tanımlar

2.1. Web sitesi, İnternet üzerinde https://fivelive.net/ adresinde bulunan bir bilgi kaynağı anlamına gelecektir.

2.2. Müşteri, hizmet almak için bu teklifin hüküm ve koşullarını kabul eden bir bireydir.

2.3. Sunucuya erişim hizmetleri, Yüklenicinin GTA V RP oyununa erişiminin organizasyonu anlamına gelir.

2.4. Ek bonus kazanım hizmetleri, aşağıdakileri içeren hizmetlerin sağlanması anlamına gelir:

 • Müşterinin kişisel hesabının oyun parası ile doldurulması;

 • Müşterinin oyun karakterine bir ehliyet sağlanması;

 • Çeşitli ayrıcalıkların sağlanması;

 • Müşterinin oyun karakterine çeşitli lisanslar sağlamak;

 • Web Sitesinde belirtilen diğer hizmetler.

2.5. Sunucu, GTA V RP oyununa erişimin sağlandığı kaynak anlamına gelecektir.

2.6. Yönetim, Yüklenicinin yetkili temsilcileri anlamına gelecektir.

3. Tarafların hak ve yükümlülükleri

3.1. Yüklenicinin Sorumlulukları:

3.1.1. Taraflarca mutabık kalınan mevcut teklifin hüküm ve koşulları dahilinde Müşteriye hizmet sunmak.

3.1.2. Müşterinin Sunucuya erişimini sağlamak.

3.1.3. Sunucu üzerinde GTA V RP oyununun işleyişini ve çalışabilirliğini sağlamak, teknik arızalar ve kesintiler durumunda performansını derhal geri yüklemek. Yüklenici, bilgi kaybından kaynaklanan geçici aksaklıklar ve kesintilerden sorumlu tutulamaz.

3.1.4. Müşterinin Sunucunun kullanımı ile ilgili sorularına cevap vermek.

3.2. Yüklenicinin Hakları:

3.2.1. Sözleşmenin şartlarına uygun olarak hizmetleri sonlandırmak.

3.2.2. Müşterinin aşağıdaki maddeleri ihlal etmesi durumunda Müşterinin Sunucuya erişimini sınırlamak

3.3. Müşterinin Yükümlülükleri

3.3.1. Ek ikramiyelerin elde edilmesine ilişkin hizmetler için ödeme yapma gerekliliğini ve olasılığını bağımsız olarak tahmin etmek.

3.3.2. Bu teklif kapsamında Sözleşmenin ifasıyla bağlantılı olarak Yüklenici tarafından sağlanan bilgilerin gizliliğini sağlamak.

3.3.3. Müşterinin aşağıdakileri yapması yasaktır:

 • Web Sitesinin ve Sunucunun diğer müşterilere göre avantaj yaratabilecek çeşitli kusurlarını ve (veya) hatalarını kullanmak;

 • Sunucunun sanal para birimi ve Web Sitesinin bakiyesi ile sunulan hizmetlerin özüne aykırı eylemler gerçekleştirmek;

 • Sunucunun diğer müşterilere zarar verebilecek oyun kurallarını ihlal etmek.

3.4. Müşterinin Hakları:

3.4.1. Müşteri, oyun karakterine bir oyun adı (takma ad) atama hakkına sahip olacaktır. Müşteri, mevcut olanları tekrarlayan veya yazım olarak onlara benzeyen bir takma ad oluşturma hakkına sahip olmayacaktır.

3.4.2. Web Sitesine, Sunucuya, halka açık yöntemler aracılığıyla teknik desteğe erişim hakkı: forum ve sosyal ağlar.

3.4.3. Oyun para birimi edinimi için ödenen kredilendirilmiş fonlar 24 saat içinde Müşterinin bakiyesine yatırılmazsa, ek bonus edinimi için hizmetler için ödemeyi iptal etme.

3.4.4. Web Sitesinin ve Sunucunun kullanımı hakkında Yönetime danışmak.

3.4.5. Sözleşmenin 5. Bölümünde belirtildiği gibi ek hizmetler için ödeme yaparken ek oyun karakterleri kaydetmek.

3.5. Müşteri, olası veri kaybı veya bozulmasının yanı sıra teklifin Müşteri tarafından ihlal edilmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü sonuçtan sorumlu olacaktır.

4. Hizmet Sağlama Prosedürü

4.1. Sunucuya Erişim için Hizmet Sağlama Prosedürü:

4.1.1. Hizmetlere “Kayıt Ol” düğmesine basılarak erişilecektir.

4.1.2. “Kaydol” düğmesine basıldığında, Müşteri kayıt formunu (anket) doldurarak doğru ve güncel olmayan bilgiler vermeyi taahhüt eder. Web Sitesindeki “Kaydol” düğmesine tıklamadan önce, aşağıdaki bilgiler Müşteri tarafından sağlanır: - Müşterinin soyadı, adı (soyadı ve adı Müşterinin gerçek soyadı ve adı ile aynı olmayabilir); - Müşterinin e-posta adresi.

4.1.3. Hizmetler, Müşterinin ekipmanında GTA V RP oyununun lisanslı bir sürümünün yanı sıra Rage: MP programının yüklü olması koşuluyla Yüklenici tarafından sağlanacaktır.

4.1.4. Sözleşmenin 1.3. maddesinde sağlanan oyun ve (veya) programın Müşterinin ekipmanına yüklenmemesi durumunda.

4.2. Ek bonusların edinilmesine ilişkin hizmetlerin sunulması prosedürü:

4.2.1. Hizmetlere “Ödemeye Devam Et” düğmesine basılarak erişilecektir.

4.2.2. “Ödemeye Devam Et” düğmesine basıldığında, Müşteri kayıt formunu (anket) doldurarak doğru ve güncel olmayan bilgiler vermeyi taahhüt eder. Aşağıdaki bilgiler, Web Sitesindeki “Ödemeye Devam Et” düğmesine tıklamadan önce Müşteri tarafından sağlanır:

 • sunucu numarası;

 • oyun karakterinin takma adı;

 • yükleme miktarı.

4.2.3. “Ödemeye devam et” düğmesine basıldıktan sonra Müşteri ödeme web sayfasına yönlendirilir.

4.2.4. Müşteriye, para transferi yoluyla oyun karakteri için oyun parası aldığı bildirilir (1 ruble oyun parası için Müşteri 100 oyun parası birimi alır).

4.2.5. Yüklenici tarafından satın alınmak üzere bonus paketleri sunulabilir. Bonusların şartları ve içeriği Web Sitesinde belirtilmiştir.

4.3. Yüklenici tarafından Müşteriye, Müşteri tarafından belirtilen e-posta adresine gönderilen tüm bildirimler uygun kabul edilecektir.

4.4. Hizmetlere erişim, Müşterinin Sözleşmenin 4.1 ve 4.2 maddelerinde belirtilen eylemleri gerçekleştirmesinden hemen sonra Yüklenici tarafından sağlanacaktır.

4.5. Yüklenici teknik destek sağlayacaktır. Teknik destek, https://forum.fivelive.net/ adresindeki forumda 3 gün içinde sorulara cevap verilerek sağlanacaktır.

4.6. Hizmet, para sitenin herhangi bir bölümünde tamamen veya kısmen harcanmışsa para iadesi yapmaz.

 1. Ek ikramiyeler için ödeme koşulları
  5.1. Müşteri, madde 2.4 kapsamında sağlanan hizmetler için Web Sitesinde belirtilen fiyatlar üzerinden %100 peşin ödeme yapacaktır. Yüklenicinin basitleştirilmiş vergilendirme sistemini uygulaması nedeniyle KDV öngörülmemiştir.

5.2. Web sitesinde belirtilen özel fiyatın yanı sıra hizmet fiyatı da Yüklenici tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Bu durumda, Müşteri tarafından daha önce ödenen hizmetlerin fiyatı değiştirilmeyecektir.

5.3. Nakit olmayan ödemeler, ödeme sisteminin web sitesinde bulunan ödeme yöntemlerini içeren çevrimiçi satın alma hizmeti kullanılarak yapılacaktır.

5.4. Banka kartı işlemlerinin kart sahibi veya yetkilendirdiği kişi tarafından gerçekleştirileceğine lütfen dikkat ediniz.

5.5. Banka kartı işlemlerinin yetkilendirilmesi banka tarafından yapılır. Bankanın işlemin hileli olduğuna inanmak için nedenleri varsa, banka bu işlemi gerçekleştirmeyi reddetme hakkına sahip olacaktır.

 1. Tarafların Sorumluluğu
  6.1. Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmemesi veya uygunsuz şekilde yerine getirilmesine ilişkin sorumluluk yürürlükteki mevzuata uygun olarak tanımlanmalıdır.

6.2. Yüklenici, Web Sitesinin çalışmasındaki geçici arızalardan ve kesintilerden ve ayrıca Web Sitesinin kullanımıyla ilgili donanım, yazılım veya bilgilerdeki herhangi bir hasardan sorumlu olmayacaktır.

 1. Sözleşmenin Süresi. Sözleşmenin Feshi

7.1. Sözleşme, Müşteri tarafından yukarıda açıklanan şekilde kabul edilmesinden itibaren yürürlüğe girecek ve Taraflar yükümlülüklerini tamamen yerine getirene kadar yürürlükte kalacaktır.

7.2. Yüklenici, aşağıdaki maddelerde belirtilen koşulların ihlal edildiğinin farkına varırsa, Sözleşmeden tek taraflı olarak çekilme hakkına sahip olacaktır

 1. Mücbir sebepler

8.1. Taraflar, işbu Sözleşme’nin imzalanmasından sonra meydana gelen yangın, sel, kasırga ve deprem gibi olağanüstü olayların veya Taraflardan herhangi birinin faaliyetlerine devlet makamları tarafından getirilen kısıtlamaların ve diğer benzer durumların sonucu olarak ortaya çıkan mücbir sebeplerin doğrudan bir sonucu olması halinde, Tarafların söz konusu durumları öngörememiş olmaları halinde, işbu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini kısmen veya tamamen yerine getirememekten sorumlu tutulamazlar. Çeşitli hükümler

 1. Çeşitli hükümler

9.1. Bu Sözleşmenin hüküm ve koşullarının kabul edilmesi, bu site ile işlem yapılması/kullanılması anlamına gelecektir.

9.1.1.Müşteri, Web Sitesine kaydolarak, Yükleniciye, 9.1.3 maddesinde listelenen kişisel verileri toplama, kaydetme, sistematik hale getirme, biriktirme, saklama, netleştirme (güncelleme, değiştirme), çıkarma, kullanma, aktarma (işlemeyi başka kişilere devretme dahil), anonim hale getirme, engelleme, silme, yok etme gibi işlemleri yapma izni verecektir. Onay, verilerin Müşteri tarafından iletildiği tarihten itibaren Müşteri tarafından iptal edilene kadar geçerli olacaktır. Geri çekme, Yükleniciden kişisel verileri işlemeyi durdurmasını talep eden bir belgenin gönderilmesini içerir. İşbu Sözleşmenin 9.1.3 maddesinde belirtilen kişisel verilerin işlenmesine ilişkin muvafakat, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, işbu Sözleşmenin ifasında Yüklenici ile ortaya çıkan veya çıkabilecek yükümlülüklerin yerine getirilmesi amacıyla Müşteri tarafından Yükleniciye sağlanacaktır:

 • Yüklenicinin ve/veya yetkili temsilcilerinin Müşteri ile iletişime geçmesi için.

9.1.2. Müşteri tarafından Yükleniciye sağlanan kişisel veriler:

 • Müşterinin adı, soyadı;
 • Müşterinin e-posta adresi;

9.2. Bu teklif kapsamındaki Sözleşmenin herhangi bir hükmünün veya bir hükmünün herhangi bir kısmının geçersiz veya uygulanamaz sayılması durumunda, Sözleşmenin geri kalan hükümleri ve hükümlerinin kısımları tam olarak yürürlükte kalacaktır.

9.3. Diğer tüm hususlarda Taraflar, AB’nin yürürlükteki Direktifleri ve Birleşik Krallık’ın yerel mevzuatı tarafından yönlendirilmeyi kabul etmişlerdir.

9.4. Tüm bildirimler, yasal olarak ilgili mesajlar Yükleniciye e-posta adresinden iletilmelidir: [email protected].

9.5. Bu Anlaşma ve bu Anlaşma tarafından düzenlenmeyen konular, Birleşik Krallık’ın yürürlükteki yasalarına tabi olacaktır.

ITSFAIL LTD: Company number 13246765, 16 John Nicholass Crescent, Ellesmere Port, Cheshire, United Kingdom CH65 2DL, SIC Codes: 47910
Support [email protected]

31.05.2022 tarihli revizyon