Mami_Unutulan / Discord Support Başvuru Formu

Discord Nick: muhammetpro_
İsim ve Yaş: Muhammet 29
Oyun İçi İsim: Mami_Unutulan
Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: evet support luk tecrüben bulunuyor
Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: Discord da aktifim ve destek kanalına baktığımda mesajların çok geç yazıldığını görüyorum ekipe katılarak daha hızlı yardımcı olup oyunculara en iyi şekilde yardım etmek istiyorum
Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: Discord a hergün aktifim ve günümün coğu zamanını buraya ayırıyorum önceden tecrübem ve işlerin nasıl yürüdüğünü bildiğim için katılmak istiyorum ekipe
Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Sunucu kurallarına hakimim bilgim var
Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Ragemp e ait hataların bircok çözümünü biliyorum gta 5 e ait hatalarınıda aynı şekilde hakimim bir çok hatayı hızlı bir şekilde fix lerim tecrübem gayet iyi
Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 8 saat ve üzeri hafta sonu 15 saat üzeri kadar aktifim