Montana Family Toplu Kural İhlali//99596+84022+84213+86426+99596

1. Oyun içi nickiniz: Kayracan_Can
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 99596+84022+84213+86426+99596
  3. İhlalin tarihi ve saati: 3.07.2024 16.50
  4. Durumu açıklayınız: Ah Dostlarım Ah Rdm Atıyorlar
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://youtu.be/7udls2xBJ2A
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet
1 Like

max montana fam ne denirki

1 Like

kaydın öncesini atsana :smiley: (kollarında 2 metre galiba bagajı nasıl açıyorsan ordan)

hileden ban yiyenler burdamı herhalde rüyalarına giriyoz bizim forumları takip ediyon olm merak etme biz hile değiliz senin gibi

ayrıca dostum rdm atan seni vurup öldüren adam 99596 işlem sadece buna uygulanabilir. ve senin de Fail rp yaptın 2metreden bagaj açıyorsun

1 Like

Ne Anlatıyorsun Bebeğim Uzaktan Kumanda Denilen Birşey İcat Edilmiş Ayrıca Arabadan Birşey Alırken Yakınına Giriyorum Ayrıca Türkçe Konuşabilir Misin İletişime Geçmemiz Zor Oluyor

86426 nın konuyla alakası ne anlamadım orda yanlışlıkla vuruyorum ve özür diliyorum + olarak montana değilim ben

yav dostum ben korkuyorum sizinle konuşmaya demiyorsunda uzaktan kumanda diyorsun kollarındamı kumanda

90 K Ailesiniz Ne Anlatıyorsun Polimiğe Girme Bildirme Geliyor

hahah oğlum oyuna yeni başlamışsınız ck yedi hesap sizin gibiler peşimizde para dileniyordu

Max montana diyelim.

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır.86426 ID’li oyuncu ailede olmadığı için herkese bireysel işlem uygulanmıştır.

KONU KAPATILDI
image
image
image
image