Oyuncu şikayet Pd önü

1. Oyun içi nickiniz:Ronaldo_Needspeed
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:Blaze_Baltaci[81889]
  3. İhlalin tarihi ve saati:1:30 civarları
  4. Durumu açıklayınız:Arabam ile pd önü bankada bir araba alım satımına aracı olarak gidiyordum 2 tarafıda ayarlamıştım tam kamu alanının önünden geçerken bu arkdaş ve yanındaki arkadaşı arabam hızlı olmadığı ve kolay ezilen bir araba olduğu için arkamdan bütün hızlarıyla çarpıp pd köprüsünün önünde nerdeyse pd önünde arabamı sağdan sola çarptırıp hızlı gelip çarparak uçurup yaktılar sonrasında bunlar olurken telefonda olduğum için bir şey yapamadım konuşamadım g tuşuna nasıl bastığımı bilmiyorum ancak o menüde kaldım tuşlara abandım ama çıkmadı ben konuşmadığım sürede arkadaşlarımız bana küfür ve hakaret edip ben konuşmaya başlayıncada tekrardan küfür etmeye başladılar.Derdim şudurki sırf arabaları hızlı silahları olduğu için beni öldürebilmeleri serbestmi küfür ederek.Ben herhangi bir çetede yada ailese hatta işte bile bulunmuyorum kendileriyle yalnızca 9 temmuz salı günü istemeden öğlen saatlerinde bir konuşmuştuk oda dc üzerinden araba al sat ile ilgili o kadar o sıradada oyunda bile değildik
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:nerden iletmem gerekiyorsa atabilirim
  6. İhlal zaman kodu:ne demek olduğunu bilmiyorum maalesef
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

Merhabalar, forumunuz forum kurallarına göre doldurulmamıştır. Bu sebepten ötürü forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI