PD Baskını + Bug Abuse 98360

1. Oyun içi nickiniz: Norry_Payasli
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 98360
  3. İhlalin tarihi ve saati: 10.08.2024 18:18
  4. Durumu açıklayınız: Eğitimdeyken hapsi göstermeye giderken bi anda yumruk atmaya başlıyor öldürünce zaten hapse gidiyor bugla çıktığı ortada başka türlü çıkamaz eğer yanlışlıkla çıkmış olsaydıda yumruk atmazdı. Ayrıyetten pd baskınına da giriyor pd içinde bana hasar verdiği için
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/i1xt02
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

Pd baskını yapan ben değildim yalandan forum açmış admin kandırma PUHADUHADDHUHDHDAHDAADH

Yalandan mı? ID görünüyor

pd baskınıyla alakası yok

Pd baskını ne demek biliyor musun sayın police

pdnin içine girip 1 tane polisi yumrukla öldürsen bile pd baskını oluyor pdnin içinde herhangi birini öldürmen pd baskını oluyor ne olduğunu biliyorum burası ağlama forumu değil odanda ağlayabilirsin

Acemi birinin baskın çabası diyelim

acemi bir polisin pd baskını nedir bilmemesi peki

Sen bildiğin için admine soruyorsun di mi ? :slight_smile: LSPD içerisine girip polise saldırıyorsun kardeşim.

ben zaten lspd içindeydim hapisteydim , dişarıdan gelipte baskın atmadım , git ötede savun arkadaşını gözünü seveyim

Sanırım biraz sinirlisiniz beyefendi. Sakin olun heyecan yapmanıza da gerek yok.

2 Likes

sen hapisteyken yazmışsın reporta hapisten bug kullanarak çıktım çünkü kendimi çok akıllı sanıyorum sonrada nezarethanede bekleyip polis gelince ona yumruk atarak öldürmeye çalıştım deseydin baskın olduğunu söylerlerdi sen hapisteyken kapının önünde duran polis yumruk attığını söylemişsin açıklamayınca böyle anlaşılıyor neyse cano demo yiyince görürsün ne diyim burada boşuna ağlamana gerek yok ötede ağla

yok abi biz ona heyecan değil demo korkusu diyoruz foruma atılınca bir yerleri titriyor böylelerinin acaba ne uydurupta kurtulabilirim diye düşünüyorlar ama arkadaşta düşünecek kadarda akıl yok

hapisteyken yazıcam tabi hapisteydim çünkü , dişardan geldim polisi dövdüm desem evet bu yaptığınız pd baskını der bende bunu yapmadım zaten hapisteydim

bromiğn hapisten çıkıp öldürmek birşey değiştirmiyor dışarıdan geldin hapisten geldin fark etmiyor pd içinde polis öldürmek pd baskını olarak nitelendirilir nereden geldiğin fark etmeksizin uzatma artık yiyeceksin o demorganı yiyene kadar uğraşıcam kaçarın yok yemeyeceğini düşünüyorsan öyle düşünmeye devam et yazma artık

Hayırlısı neyse o olsun bromiğğnnn

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.
image

KONU KAPATILDI

1 Like