Piro_Bronte Demorgan itirazı

1. Oyun içi nickiniz:Piro_Bronte
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Atilla_Han
  3. İhlalin tarihi ve saati: 3 gün oldu sanırım
  4. Durumu açıklayınız: Arkadaş kayıtları silmiş
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: Rdm basli mi̇ck takimlaşma // 100326 // 99720 // 92606 // 27774 // 80382 - Arşivler / Oyuncu ve Lidere Şikayet Arşiv - FiveLive
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): Evet

dostum o kayıt sistem üzerinden oto siliniyor istersen kaydı atarım tekrardan bende silinmez kayıt atayım mı :))

şuan işteyim eve geçtiğimde atarım tekrardan kaydı

Dostum o video bir kere silinmiş istesende tekrardan atamazsın aradan 3 gün geçmiş birdaha atarsan delil karartmadan işlem uygulanır BRONTE iyi roller diler :upside_down_face:

yok brontelere gam yok orda kalacaksın çıkartırsa eğer eve geçtiğimde kaydı geri yükler atarım piyasada sizden daha kimse kalmıyacak DİS İS SALVATORE&BALACİ

kardeşim videonun açılmadığına dair bir video kaydımız elimizde mevcuttur. arkadaşımızın yaptığı kural ihlal kaydını güncel olarak atsanda aradan 3 koca gün geçmiştir. o yüzden bu arkadaşımız demoda haksız yere yatmaktadır :(. arkadaşımız kural ihlali yapmadı belkide bilinmiyor. ben bu adamın ne yaptığını nerden bileyim güzel kardeşim :smiley:

işte o sitede video 2 gün sonra otomatik olarak siliniyor buda onu biliyor bence bilerek öyle diyor aynı video kayıtları bende duruyor o gün aynı saat aynı dakika var elimde herhangi bi sorun yok ve kurar ihlaline giriyorsa eğer herkes kural ihlali yapıyor yani video herkesin oto siliniyor çünkü ona bakarsan forumdaki herkes kural ihlalinden işlem uygulanmalı

Merhaba, işlemden 48 saat önce silinen kayıtlarda demorgan itirazınız onaylanır 48 saat üstü kayıtlara, şikayetlere işlem uygulanmamaktadır. iyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI.