Polisler görevini doğru yapmıyor ve dur kenara çek uyarılarını yapmıyorlar böyle departman olmaz olsun değiştirin

1. Oyun içi nickiniz:Chico_Lachowski
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:86266 x 85377 x 63983
  3. İhlalin tarihi ve saati: 09,09,2024 16,30 tam emin değlim saatinden clipim var
  4. Durumu açıklayınız:bir arkadaş beni yolda koştugumu görüyor diyor ki reis seni bir yere bırakayım cok iyi olur diyorum çekilmişe doğru giderken sağ dönerken araba dönmüyor polisler o sırada 3-4 kişi başklarıda dahil bize vurup ağacın dibide sokuyor hic birşey demeden bize alın bunları sıkın yanımdaki arkadaşıda kim oldugu bilmiyorum böyle rol yapılmaz polisleri en ağır cezayı almasını istiyorum yoksa şehir düzelmez
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: var
  6. İhlal zaman kodu:16,35
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet
    discord : biskolatasebo clibi gösteryim bu 1 degil 2 degil sürekli gelyior herkes pd den şikayetci değiştirin lütfen

dostum kaydın varsa oraya var yerine videonu yt ye yükle buraya linkini at birde zaman İhlal zaman koduna UTC+3 yaz

Merhabalar, forumunuz yetersiz delilden dolayı reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI