Rdm e girişim + adk / 28093

1. Oyun içi nickiniz:Ayberk_Ozen
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:28093
  3. İhlalin tarihi ve saati:29.07.2024 23:29
  4. Durumu açıklayınız:başta durduk yere bana çarpıyor ardından beni durdurmaya çalışıp silah çekiyor dursaydım vuruccaktı ve oalyın devamında beni vuruyor kayıt kısa kalmış ancak başka açıklaması olamaz zaten
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/bp1fq9 https://streamable.com/u0bp3s
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet
1 Like

kanka 2x vdm kaydını ve 5.31 ini + olarak bu forumdaki kaydın öncesini göstermediğin için sana admin kandırmadanda forum açıcam forumu silme ama tamammı ?

videonun 25. saniyesinde 3.2 var + olarak 1. video 30 saniyeden az

neden 1. videoda öncesini koymadın çünkü vdm atıyon deme kanka

açmayan adam değil devamını koyamadım kabul etmiyor site zaten hiçbir olay yok devamında yeni sarı türemeler sizi

1 Like

sebepsiz yere ezmiyom bana ateş eden adamı ezerim kimse ksurua bakmasın rol hatası yok :slight_smile:

1 Like

skocrgcsrt kanka 1. video 30 saniyeden kısa ben videonun öncesini istiyorum + olarak 2. videoda rdm yok araçtan indiricektim ama sen kaçtın daha sonrasında aile ofisine kadar kovaladım bana orda vdm attın he ama videoyu kesmişsin ama videoda 3.2 var ve bu nasıl sw diyerek sw yi kötülüyon iyimiş

5.31de yok silah bugu kayıt var bende sorun yok açarsanda itirazda bulunurum niye bu akdar içelledin bilmiyorum arkaşlarının forumunuda hazırlıyorum ben sen sorun etme

1 Like

bura fivem değil kardeşim

kısa değil o video o akdar uzun olan videonun devamı yok sen iste yeterki bebek atarız

1 Like

vdm diye yırtma biyerlerini o zaman

1 Like

höö ölemi olmuş kanka 2. videoda 3.2 var + olarak 1. video 10 saniyeden az

1 Like

suctctystcg6tıu sen git rol öğren öle gel

1 Like

kanka bütün kayıtların 30 saniye olması lazım ve 3.2 olmaması lazım 3.2 yani oyun dışı sohbette herhangi bir oyuncuya küfür edemezsin ama sen bana 2. videonun 25. saniyesinde amınakoyayım diyorsun çok kötüsün oynama bence sen

1 Like

Merhabalar, forumunuz belirtmiş olduğunuz kayıtta tarih ve saat gözükmemesinden dolayı reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI

(ilk video)