RDM Hood Baskını - 38190

1. Oyun içi nickiniz:Kemal_Delioglu
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:38190
  3. İhlalin tarihi ve saati:20.08.2024 - 22:49
  4. Durumu açıklayınız:Adam Hoodun Karşı Çatısına Çıkmış oyun ekranı geldikten 5 saniye sonra beni tarıyor hem rdm hem hood baskınınada girmeli spawn kille girmeli mi pek emin değilim
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:video
  6. İhlal zaman kodu:UTC-3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

sizinkiler bize sıktı

hoodun içinde değilsin birde terzolu sensin sizin ekip bize bulaştı bizde cevabını verdik istiyorsan kayıdı da var uzaktan id ni goremiyorum maaalesef

ne fark eder dostum bizimkiler sizi rahatsız etti diye kural ihlali yapman mı gerekiyor o zaman bende beni öldüren adamı hile açıp öldüreyim nede olsa beni öldürdü bu nasıl bir mantık ayrıca hoodun hemen önündeyim pdnin önünde duran adamlara sıktığın zaman pd baskınına giriyorsa buda hood baskınına girmeli terzolu sensin diyerek ne demek istedigini anlamadım

sizde hile den giden bir adma bana 2 mermi sıktı ve oldum full yelek full can ile nasıl oluyor sizde saırısnız onlarda sarı kardeşim kusura bakma vurdum seni sizinikilerde salmıyor bizi

bizim franksiyondan biri hileden gittiyse o beni ilgilendirmez ki sonuçta benim yaptığım bir şey değil bu başka bir konu buradaki konu beni hoodun karşısındaki çatıdan durduk yere oyunu açtığım an vurman verdiğim örnek ile mantığını eleştirmiştim konuyu yanlış anlamışsın sanırım

ksura bakma baksan ozur dşlerim

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI

image